Magazyn Design
Magazyn Design
Akcesoria Kuchenne

KITCHEN TRAIN

Akcesoria Kuchenne Używanie różnych stylów przyrządów kuchennych tworzy nieporządne środowisko gotowania, a także irytuje wizualnie. Mówiąc w skrócie, starałem się stworzyć jednolity zestaw tych popularnych akcesoriów kuchennych, powszechnie stosowanych we wszystkich domach. Projekt ten był inspirowany wyłącznie kreatywnością. „Zjednoczona forma” i „Przyjemny wygląd” to dwie cechy charakterystyczne. Co więcej, zostanie doceniony przez rynek ze względu na swój innowacyjny wygląd. Będzie to szansa dla producenta i klienta na zakup 6 przyborów w jednym opakowaniu.

Nazwa Projektu : KITCHEN TRAIN, Nazwisko projektanta : Ahmad Abedini, Imię klienta : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Akcesoria Kuchenne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.