Magazyn Design
Magazyn Design
Brama

SIMORGH

Brama Konstrukcja ta została zaprojektowana tak, aby podczas przejeżdżania auta na nierówności pod jezdnią znajdował się pręt, który opada pod ciężarem samochodów powodując obracanie się kół zębatych i ciągnięcie linek. Dlatego wraz z pojawieniem się samochodów na miejscu zmienia się kształt portalu i daje nam różne widoki.

Nazwa Projektu : SIMORGH, Nazwisko projektanta : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Imię klienta : Company Sepad KHorasan.

SIMORGH Brama

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.