Magazyn Design
Magazyn Design
Brama

SIMORGH

Brama Konstrukcja ta została zaprojektowana tak, aby podczas przejeżdżania auta na nierówności pod jezdnią znajdował się pręt, który opada pod ciężarem samochodów powodując obracanie się kół zębatych i ciągnięcie linek. Dlatego wraz z pojawieniem się samochodów na miejscu zmienia się kształt portalu i daje nam różne widoki.

Nazwa Projektu : SIMORGH, Nazwisko projektanta : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Imię klienta : Company Sepad KHorasan.

SIMORGH Brama

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.