Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

YO

Fotel YO kieruje się ergonomicznymi zasadami wygodnego siedzenia i czystymi geometrycznymi liniami, które abstrakcyjnie tworzą litery „YO”. Tworzy kontrast między masywną „męską” drewnianą konstrukcją a lekką, przezroczystą „kobiecą” kompozytową tkaniną siedziska i oparcia, wykonaną w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Naciąg tkaniny uzyskuje się poprzez przeplatanie włókien (tzw. „Gorset”). Fotel uzupełnia stołek, który po obróceniu o 90 ° staje się stolikiem bocznym. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na łatwe dopasowanie ich obu do wnętrz o różnej stylistyce.

Nazwa Projektu : YO, Nazwisko projektanta : Rok Avsec, Imię klienta : ROPOT.

YO Fotel

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.