Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

YO

Fotel YO kieruje się ergonomicznymi zasadami wygodnego siedzenia i czystymi geometrycznymi liniami, które abstrakcyjnie tworzą litery „YO”. Tworzy kontrast między masywną „męską” drewnianą konstrukcją a lekką, przezroczystą „kobiecą” kompozytową tkaniną siedziska i oparcia, wykonaną w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Naciąg tkaniny uzyskuje się poprzez przeplatanie włókien (tzw. „Gorset”). Fotel uzupełnia stołek, który po obróceniu o 90 ° staje się stolikiem bocznym. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na łatwe dopasowanie ich obu do wnętrz o różnej stylistyce.

Nazwa Projektu : YO, Nazwisko projektanta : Rok Avsec, Imię klienta : ROPOT.

YO Fotel

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.