Magazyn Design
Magazyn Design
Elastyczne Biuro

Suivez le guide

Elastyczne Biuro Koncepcja ta powstała na potrzeby konkursu na projekt organizowanego przez prowincję Flandria Zachodnia, którego zadaniem było wypełnienie meblami dużej pustej przestrzeni, która znajduje się w środku kilku biur. Suivez le guide to seria 7 tomów sklejki, w której użytkownik może wykonywać inną czynność. Mogą łatwo zmienić lokalizację każdego pudełka zgodnie z potrzebną funkcją. „Suivez-le-guide” zrywa z konwencjami w dziedzinie mebli biurowych. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na inne sposoby pracy i komunikacji.

Nazwa Projektu : Suivez le guide, Nazwisko projektanta : Five Am, Imię klienta : Five AM.

Suivez le guide Elastyczne Biuro

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.