Magazyn Design
Magazyn Design
Elastyczne Biuro

Suivez le guide

Elastyczne Biuro Koncepcja ta powstała na potrzeby konkursu na projekt organizowanego przez prowincję Flandria Zachodnia, którego zadaniem było wypełnienie meblami dużej pustej przestrzeni, która znajduje się w środku kilku biur. Suivez le guide to seria 7 tomów sklejki, w której użytkownik może wykonywać inną czynność. Mogą łatwo zmienić lokalizację każdego pudełka zgodnie z potrzebną funkcją. „Suivez-le-guide” zrywa z konwencjami w dziedzinie mebli biurowych. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na inne sposoby pracy i komunikacji.

Nazwa Projektu : Suivez le guide, Nazwisko projektanta : Five Am, Imię klienta : Five AM.

Suivez le guide Elastyczne Biuro

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.