Magazyn Design
Magazyn Design
Elastyczne Biuro

Suivez le guide

Elastyczne Biuro Koncepcja ta powstała na potrzeby konkursu na projekt organizowanego przez prowincję Flandria Zachodnia, którego zadaniem było wypełnienie meblami dużej pustej przestrzeni, która znajduje się w środku kilku biur. Suivez le guide to seria 7 tomów sklejki, w której użytkownik może wykonywać inną czynność. Mogą łatwo zmienić lokalizację każdego pudełka zgodnie z potrzebną funkcją. „Suivez-le-guide” zrywa z konwencjami w dziedzinie mebli biurowych. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na inne sposoby pracy i komunikacji.

Nazwa Projektu : Suivez le guide, Nazwisko projektanta : Five Am, Imię klienta : Five AM.

Suivez le guide Elastyczne Biuro

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.