Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Prometheus ILight

Lampa Wisząca Projekt uchwycił moment, w którym Prometeusz ukradł bogom wiedzę, aby mógł podzielić się nią z ludzkością. Służy jako powłoka ochronna. Światło kuli jest ciepłe, bo to tylko ułamek. Sześcian reprezentuje źródło, samych Bogów i jest wyposażony w pasek diod LED, generujących zimne światło, granicę między dwoma poziomami istnienia i postrzegania.

Nazwa Projektu : Prometheus ILight, Nazwisko projektanta : Ionut Sur, Imię klienta : Ionut Sur.

Prometheus ILight Lampa Wisząca

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.