Magazyn Design
Magazyn Design
Broszka

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Broszka Charakter i kształt zewnętrzny przedmiotu pozwalają na zmianę nowego projektu ornamentu. W żywej naturze jeden okres zmienia się w inny. Wiosna następuje po zimie, a poranek po nocy. Zmieniają się również kolory i atmosfera. Ta zasada zastępowania, naprzemienności obrazów została przeniesiona do ozdób „Asia Metamorphosis”, kolekcji, w której dwa różne stany, dwa nieskrępowane obrazy odzwierciedlone w jednym przedmiocie. Ruchome elementy konstrukcji pozwalają na zmianę charakteru i wyglądu ornamentu.

Nazwa Projektu : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Nazwisko projektanta : Victor A. Syrnev, Imię klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Broszka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.