Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

sa.de01

Lampa Sarah Dehandschutter tworzy organiczne formy, które trudno byłoby zaprojektować na papierze, ponieważ wynikają one bezpośrednio z właściwości materiału. Tkanina naciągnięta na zakrzywiony pręt tworzy naturalną i elegancką formę kielicha. Ze względu na swoją asymetryczną formę pojawia się inaczej z każdego punktu widzenia, sugerując ciągły ruch. Kielich odtworzony w formie ze wzmocnionego gipsu. Światło odbija się od nieprzezroczystej białej powierzchni wewnętrznej, tworząc podniecający światłocień, podkreślający bardzo płynną formę. Lampa zawieszona jest na metalowym drążku, który utrzymuje równowagę formy

Nazwa Projektu : sa.de01, Nazwisko projektanta : Sarah Dehandschutter, Imię klienta : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lampa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.