Magazyn Design
Magazyn Design
Torebka

Handbags 3D

Torebka Duch marki Mariela Calvé może zdefiniować propozycję od nowoczesnej, kobiecej i kosmopolitycznej, prostej, szykownej i designerskiej, ze szczególną dbałością o wykończenia i detale. W każdej swojej kolekcji torebek i akcesoriów podkreśla połączenie organicznych i architektonicznych form, wzbogaconych szlachetnymi materiałami i żywymi kolorami, nadając im nadruk tak wyjątkowy i niepowtarzalny. Charakteryzuje się promowaniem nowego stylu, w którym głównymi bohaterami są skóra, płótno, neopren i inne starannie dobrane wysokiej jakości materiały.

Nazwa Projektu : Handbags 3D, Nazwisko projektanta : Mariela Calvé, Imię klienta : Mariela Calvé.

Handbags 3D Torebka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.