Magazyn Design
Magazyn Design
Picia kawy i spodek

LOA Coffee Cup

Picia kawy i spodek Picie kawy to początek dnia, jest pretekstem do spotkań i definiuje koniec obiadu, nie zapominając, że dla niektórych oznacza początek przedłużonych godzin pracy i nauki. Życia, pracy i rozrywki są przestrzenie i działania, które są związane z aktem picia kawy. To dlatego projekt kubka jest ciągła samolot zamierza przyjąć technikę "origami" jako morfologicznej wyrazu.

Nazwa Projektu : LOA Coffee Cup, Nazwisko projektanta : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Imię klienta : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Picia kawy i spodek

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.