Magazyn Design
Magazyn Design
Talerz

1hand plate

Talerz Płyta jednoręczna: Bądź lepszym serwerem. Noś kieliszek wina i talerz jedną ręką. Talerz jest lekki, a jego unikalny kształt krewetki bezpiecznie leży w dłoni. Bardzo przydatne na wszelkiego rodzaju imprezy. Przyjęcia, przyjęcia, uroczystości i nie tylko. Zawsze miej wolną rękę, aby położyć nowe, pyszne jedzenie na talerzu, wolną dłoń do uściśnięcia dłoni lub wolną rękę do gestów. Zaskocz swoich gości i pozwól im cieszyć się nagłą łatwością stojącego bufetu.

Nazwa Projektu : 1hand plate, Nazwisko projektanta : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Imię klienta : Joannes Petersen.

1hand plate Talerz

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.