Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Tavolo Livelli

Stół Tavolo Livelli to tworzenie użytecznej przestrzeni w zapomnianych miejscach. Tavolo Livelli to stół warstwowy, stół z dwoma blatami. Przestrzeń między dwoma blatami można wykorzystać do przechowywania laptopa, książek, czasopism itp. Ukośnie ustawione nogi tworzą pięknie zanikający cień między dwoma blatami, bawiąc się Twoją percepcją. Wszystkie powierzchnie X i Y - blaty i nogi - mają tę samą grubość.

Nazwa Projektu : Tavolo Livelli, Nazwisko projektanta : Wouter van Riet Paap, Imię klienta : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Stół

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.