Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Tavolo Livelli

Stół Tavolo Livelli to tworzenie użytecznej przestrzeni w zapomnianych miejscach. Tavolo Livelli to stół warstwowy, stół z dwoma blatami. Przestrzeń między dwoma blatami można wykorzystać do przechowywania laptopa, książek, czasopism itp. Ukośnie ustawione nogi tworzą pięknie zanikający cień między dwoma blatami, bawiąc się Twoją percepcją. Wszystkie powierzchnie X i Y - blaty i nogi - mają tę samą grubość.

Nazwa Projektu : Tavolo Livelli, Nazwisko projektanta : Wouter van Riet Paap, Imię klienta : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Stół

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.