Magazyn Design
Magazyn Design
Bateria Umywalkowa Kranu

Straw

Bateria Umywalkowa Kranu Konstrukcja baterii umywalkowej Straw jest inspirowana rurowymi kształtami młodych i zabawnych słomek, które są dostarczane z orzeźwiającym napojem latem lub gorącym napojem zimą. Dzięki temu projektowi chcieliśmy stworzyć obiekt o współczesnym, efektownym i zabawnym designie jednocześnie. Zakładając umywalkę jako pojemnik, początkowym zamysłem było podkreślenie kranu jako elementu kontaktu z użytkownikiem, podobnie jak słomki do picia są punktem styku z napojem.

Nazwa Projektu : Straw, Nazwisko projektanta : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Imię klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Bateria Umywalkowa Kranu

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.