Magazyn Design
Magazyn Design
Bateria Umywalkowa Kranu

Straw

Bateria Umywalkowa Kranu Konstrukcja baterii umywalkowej Straw jest inspirowana rurowymi kształtami młodych i zabawnych słomek, które są dostarczane z orzeźwiającym napojem latem lub gorącym napojem zimą. Dzięki temu projektowi chcieliśmy stworzyć obiekt o współczesnym, efektownym i zabawnym designie jednocześnie. Zakładając umywalkę jako pojemnik, początkowym zamysłem było podkreślenie kranu jako elementu kontaktu z użytkownikiem, podobnie jak słomki do picia są punktem styku z napojem.

Nazwa Projektu : Straw, Nazwisko projektanta : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Imię klienta : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw Bateria Umywalkowa Kranu

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.