Magazyn Design
Magazyn Design
Mieszkanie Duże

Attractive Arc

Mieszkanie Duże Ten przypadek to zestaw dużego mieszkania na płaskim piętrze na najwyższym piętrze. Powierzchnia budowy to 260 metrów kwadratowych. Grupą klientów zlokalizowaną przez dewelopera powinny być rodziny o większej liczbie populacji. Ale właścicielem tej sprawy jest trzyosobowa rodzina. Tak więc dokładnie posortowane funkcje oryginalnej struktury wydają się trywialne i ciasne. W związku z tym dokonaliśmy stosunkowo dużych zmian w planie całej przestrzeni. Po zerwaniu z konwencjonalnym trybem układu rodziny. Większość obszarów funkcyjnych została zmatowiona, z wyjątkiem sypialni, łazienek itp. Tymczasem jako mieszkanie jest własnością

Nazwa Projektu : Attractive Arc, Nazwisko projektanta : Sheng Tao, Imię klienta : DEESEN.

Attractive Arc Mieszkanie Duże

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.