Magazyn Design
Magazyn Design
Imbryk I Filiżanki

EVA tea set

Imbryk I Filiżanki Ten kusząco elegancki imbryk z dopasowanymi filiżankami ma nienaganną nalewkę i jest przyjemnością. Niezwykły kształt tego dzbanka do herbaty z dziobkiem mieszającym się i wyrastającym z korpusu szczególnie dobrze nadaje się do dobrego nalewania. Kubki są wszechstronne i przyjemne w dotyku, dzięki czemu można je dopasować do dłoni na różne sposoby, ponieważ każda osoba ma inne podejście do trzymania filiżanki. Dostępne w błyszczącej bieli z posrebrzanym pierścieniem lub czarnej matowej porcelanie z błyszczącą białą pokrywką i białymi brzegami miseczek. Wewnątrz filtr ze stali nierdzewnej. WYMIARY: imbryk: 12,5 x 19,5 x 13,5 filiżanki: 9 x 12 x 7,5 cm.

Nazwa Projektu : EVA tea set, Nazwisko projektanta : Maia Ming Fong, Imię klienta : Maia Ming Designs.

EVA tea set Imbryk I Filiżanki

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.