Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Octopia

Stół Jadalny Octopia by ArteNemus to stół wzorowany na morfologii ośmiornicy. Konstrukcja oparta jest na centralnym korpusie o elipsoidalnym kształcie. Osiem nóg i ramion o organicznym kształcie wyłania się promieniście i odchodzi od tego centralnego korpusu. Szklany blat podkreśla wizualny dostęp do struktury kreacji. Trójwymiarowy wygląd Octopii podkreśla kontrast między kolorem drewnianej okleiny na powierzchniach a kolorem drewna na krawędziach. Ekskluzywny wygląd Octopii podkreślony jest przez zastosowanie gatunków drewna o wyjątkowej jakości i wyjątkowym wykonaniu.

Nazwa Projektu : Octopia, Nazwisko projektanta : Eckhard Beger, Imię klienta : ArteNemus.

Octopia Stół Jadalny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.