Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Octopia

Stół Jadalny Octopia by ArteNemus to stół wzorowany na morfologii ośmiornicy. Konstrukcja oparta jest na centralnym korpusie o elipsoidalnym kształcie. Osiem nóg i ramion o organicznym kształcie wyłania się promieniście i odchodzi od tego centralnego korpusu. Szklany blat podkreśla wizualny dostęp do struktury kreacji. Trójwymiarowy wygląd Octopii podkreśla kontrast między kolorem drewnianej okleiny na powierzchniach a kolorem drewna na krawędziach. Ekskluzywny wygląd Octopii podkreślony jest przez zastosowanie gatunków drewna o wyjątkowej jakości i wyjątkowym wykonaniu.

Nazwa Projektu : Octopia, Nazwisko projektanta : Eckhard Beger, Imię klienta : ArteNemus.

Octopia Stół Jadalny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.