Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Athos

Stolik Kawowy Zainspirowany panelami mozaikowymi stworzonymi przez brazylijskiego modernistę Athosa Bulcao, ten stolik kawowy z ukrytymi szufladami został zaprojektowany w celu przeniesienia piękna jego paneli - ich jasnych kolorów i doskonałych kształtów - do wewnętrznej przestrzeni. Powyższa inspiracja została połączona z dziecięcym rękodziełem składającym się z czterech pudełek po zapałkach sklejonych ze sobą w celu zbudowania stolika do domku dla lalek. Ze względu na mozaikę stół nawiązuje do pudełka z puzzlami. Po zamknięciu szuflady nie są widoczne.

Nazwa Projektu : Athos, Nazwisko projektanta : Patricia Salgado, Imię klienta : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Stolik Kawowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.