Magazyn Design
Magazyn Design
Siedzisko Podłogowe

Fractal

Siedzisko Podłogowe Zainspirowany origami, Fractal przegląda zmarszczki i fałdy, aby stworzyć elastyczną powierzchnię, która w szybki i prosty sposób dostosowuje się do naszego ciała i naszych czynności. Jest to filcowe siedzisko o kwadratowym kształcie, które nie zawiera żadnych wzmocnień ani dodatkowego podparcia, a dzięki swojej technologii może podtrzymywać nasze ciało podczas odpoczynku. Pozwala na wiele zastosowań: jako pufa, siedzisko, szezlong, a ponieważ jest modułem, można go łączyć z innymi, tworząc wiele różnych konfiguracji pomieszczeń.

Nazwa Projektu : Fractal, Nazwisko projektanta : Andrea Kac, Imię klienta : KAC Taller de Diseño.

Fractal Siedzisko Podłogowe

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.