Magazyn Design
Magazyn Design
Wc Podwieszane

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Wc Podwieszane Dzięki innowacyjnemu dodatkowi do czyszczenia Isvea przekształca zwykłą toaletę w B +, wszechstronną toaletę, która może być używana zarówno w publicznych toaletach, jak iw prywatnych łazienkach. B + WC ma mniejszą miskę wiszącą w porównaniu do zwykłej toalety. Jego okrągła kompaktowa forma zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Nowy WC B + CleaRing nie ma obręczy. Bez ukrytej krawędzi oznacza to, że zarazki po prostu nie mają gdzie się ukryć. Higieniczna konstrukcja WC B + ułatwia czyszczenie miski, co ogranicza zużycie wody, a także potrzebę stosowania w łazience chemii szkodliwej dla środowiska.

Nazwa Projektu : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Wc Podwieszane

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.