Magazyn Design
Magazyn Design
Wc Podwieszane

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Wc Podwieszane Dzięki innowacyjnemu dodatkowi do czyszczenia Isvea przekształca zwykłą toaletę w B +, wszechstronną toaletę, która może być używana zarówno w publicznych toaletach, jak iw prywatnych łazienkach. B + WC ma mniejszą miskę wiszącą w porównaniu do zwykłej toalety. Jego okrągła kompaktowa forma zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Nowy WC B + CleaRing nie ma obręczy. Bez ukrytej krawędzi oznacza to, że zarazki po prostu nie mają gdzie się ukryć. Higieniczna konstrukcja WC B + ułatwia czyszczenie miski, co ogranicza zużycie wody, a także potrzebę stosowania w łazience chemii szkodliwej dla środowiska.

Nazwa Projektu : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Wc Podwieszane

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.