Magazyn Design
Magazyn Design
Wc Podwieszane

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Wc Podwieszane Dzięki innowacyjnemu dodatkowi do czyszczenia Isvea przekształca zwykłą toaletę w B +, wszechstronną toaletę, która może być używana zarówno w publicznych toaletach, jak iw prywatnych łazienkach. B + WC ma mniejszą miskę wiszącą w porównaniu do zwykłej toalety. Jego okrągła kompaktowa forma zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Nowy WC B + CleaRing nie ma obręczy. Bez ukrytej krawędzi oznacza to, że zarazki po prostu nie mają gdzie się ukryć. Higieniczna konstrukcja WC B + ułatwia czyszczenie miski, co ogranicza zużycie wody, a także potrzebę stosowania w łazience chemii szkodliwej dla środowiska.

Nazwa Projektu : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Wc Podwieszane

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.