Magazyn Design
Magazyn Design
Etui Na Laptopa

Olga

Etui Na Laptopa Etui na laptopa ze specjalnym paskiem i specjalnym mocowaniem innego systemu etui. Jako materiał wziąłem skórę z recyklingu. Istnieje kilka kolorów, z których każdy może wybrać swój własny. Moim celem było stworzenie prostego, interesującego etui na laptopa, w którym można łatwo zmienić system pielęgnacji i gdzie można przymocować inne etui, jeśli musisz nosić ze sobą przykładowego Macbooka Pro i iPada lub mini iPada. Pod walizką możesz nosić parasolkę lub gazetę. Łatwo wymienialna obudowa na co dzień.

Nazwa Projektu : Olga, Nazwisko projektanta : Ari Korolainen, Imię klienta : Private Case.

Olga Etui Na Laptopa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.