Magazyn Design
Magazyn Design
Etui Na Laptopa

Olga

Etui Na Laptopa Etui na laptopa ze specjalnym paskiem i specjalnym mocowaniem innego systemu etui. Jako materiał wziąłem skórę z recyklingu. Istnieje kilka kolorów, z których każdy może wybrać swój własny. Moim celem było stworzenie prostego, interesującego etui na laptopa, w którym można łatwo zmienić system pielęgnacji i gdzie można przymocować inne etui, jeśli musisz nosić ze sobą przykładowego Macbooka Pro i iPada lub mini iPada. Pod walizką możesz nosić parasolkę lub gazetę. Łatwo wymienialna obudowa na co dzień.

Nazwa Projektu : Olga, Nazwisko projektanta : Ari Korolainen, Imię klienta : Private Case.

Olga Etui Na Laptopa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.