Magazyn Design
Magazyn Design
Laminowany Stołek Bambusowy

Kala

Laminowany Stołek Bambusowy Kala, stołek wykonany z laminowanego bambusa z wysuwanym mechanizmem w centralnej osi. Inspirując się strukturą parasola z papieru olejnego, laminowany bambusowy pasek został wypalony na gorąco i zamocowany w drewnianej formie, który wygiął się w kształt, pokazując swoją prostotę i orientalny urok. Co ciekawe, sprężystość zaprojektowanej laminowanej bambusowej konstrukcji i mechanizm wysuwany w osi centralnej, można znaleźć interakcję siedząc na stołku Kala, zejdzie on lekko i płynnie, a gdy wstaniemy ze stołka Kala, podniesie się z powrotem do swojej pozycji .

Treningowa Oddechu

P Y Lung

Treningowa Oddechu To urządzenie przypominające zabawkę dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu każdy odniesie korzyści z regularnego treningu oddechowego w celu zwiększenia wydolności płuc poprzez dmuchanie piłki, aby przejść przez tory z różnymi punktami kontrolnymi w kontrolowaniu wdechu i wydechu powietrza. Tory mają różne moduły, są elastyczne i wymienne. Konstrukcja mechanizmu magnetycznego zaprojektowana w konstruktorze oddechu, która zapewnia dostosowanie do stanu oddychania.

Zestaw Mebli

ChuangHua Tracery

Zestaw Mebli ChuangHua Tracery pasuje do wystroju domu, przestrzeni komercyjnej, hotelu lub studia, którego esencja inspirowana jest ChuangHua, chińskim wzorem kratek okiennych. Wykorzystując technologię gięcia blach i malowanie proszkowe w żywym czerwonawym kolorze z czystą bielą, która oświetlała jego świąteczny wygląd, uwalniając je od metalicznego obrazu twardości, zimna i ciężkości. Estetycznie prosty, czysty i schludny w swoim strukturalnym kształcie zaprojektowany, gdy światło przechodzi przez wzór maswerku wycinanego laserowo, cień rzuca się na otaczającą ścianę i podłogę, która ukazuje przebłysk piękna.

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna

GrowForest

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna Pomaganie dzieciom w zrozumieniu celów zrównoważonego rozwoju życia na lądzie, ochrony, zachowania i odtwarzania leśnictwa. Model drzew jest identyczny z rodzimymi gatunkami drewna z Tajwanu, takimi jak akacja, cedr kadzidlany, tochigi, jodła tajwańska, kamforowiec i jodła azjatycka. Ciepły dotyk tekstury drewna, niepowtarzalny zapach każdego gatunku drzew i teren wysokościowy dla różnych gatunków drzew. Ilustrowana książeczka z opowieściami pomaga głęboko zakorzenić dzieci w koncepcji ochrony lasów, poznać różnice między gatunkami drzew na Tajwanie, przedstawić koncepcję lasów ochronnych w książce z obrazkami.

Kaplica Weselna

Cloud of Luster

Kaplica Weselna Chmura blasku to kaplica ślubna znajdująca się w sali ceremonii ślubnej w mieście Himeji w Japonii. Projekt stara się przenieść ducha nowoczesnej ceremonii ślubnej na fizyczną przestrzeń. Kaplica jest cała biała, w kształcie chmury, prawie całkowicie otoczonej zakrzywionym szkłem, otwierającym ją na otaczający ogród i zbiornik wodny. Kolumny zwieńczone są hiperboliczną kapitelą niczym głowy płynnie łączące je z minimalistycznym sufitem. Cokół kaplicy od strony niecki jest hiperboliczną krzywizną, dzięki której cała konstrukcja wydaje się unosić się na wodzie i podkreśla jej lekkość.

Apteka Wydawnicza

The Cutting Edge

Apteka Wydawnicza Cutting Edge to apteka, która ma związek z sąsiednim szpitalem Daiichi General Hospital w Himeji City w Japonii. W aptekach tego typu klient nie ma bezpośredniego dostępu do produktów jak w aptekach detalicznych; raczej jego lekarstwa przygotuje na podwórku farmaceuta po okazaniu recepty. Ten nowy budynek został zaprojektowany w celu promowania wizerunku szpitala poprzez wprowadzenie ostrego obrazu high-tech, zgodnego z zaawansowaną technologią medyczną. Efektem jest biała, minimalistyczna, ale w pełni funkcjonalna przestrzeń.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.