Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie

Winetime Seafood

Opakowanie Projekt opakowania dla serii Winetime Seafood powinien pokazywać świeżość i niezawodność produktu, korzystnie odróżniać go od konkurencji, być harmonijny i zrozumiały. Zastosowane kolory (niebieski, biały i pomarańczowy) tworzą kontrast, podkreślają ważne elementy i odzwierciedlają pozycjonowanie marki. Opracowana pojedyncza, unikalna koncepcja odróżnia serię od innych producentów. Strategia informacji wizualnej pozwoliła na identyfikację różnorodności produktowej serii, a wykorzystanie ilustracji zamiast zdjęć uatrakcyjniło opakowanie.

Lampa

Mobius

Lampa Pierścień Mobius jest inspiracją przy projektowaniu lamp Mobius. Jeden pasek lampy może mieć dwie powierzchnie cieniowe (tj. Powierzchnię dwustronną), awers i rewers, co pozwoli zaspokoić całościowe zapotrzebowanie na oświetlenie. Jej wyjątkowy i prosty kształt zawiera tajemnicze matematyczne piękno. W związku z tym do życia domowego zostanie przywrócone bardziej rytmiczne piękno.

Komplet Naszyjnik I Kolczyki

Ocean Waves

Komplet Naszyjnik I Kolczyki Naszyjnik z falami oceanu to piękna ozdoba współczesnej biżuterii. Podstawową inspiracją projektu jest ocean. Jego ogrom, witalność i czystość to kluczowe elementy naszyjnika. Projektant zastosował dobrą równowagę między błękitem i bielą, aby przedstawić wizję rozbryzgujących się fal oceanu. Jest wykonany ręcznie z 18-karatowego białego złota i wysadzany diamentami i niebieskim szafirem. Naszyjnik jest dość duży, ale delikatny. Został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich form stylizacji, ale bardziej nadaje się do łączenia z dekoltem, aby nie nachodził na siebie.

Wystawa

City Details

Wystawa Prezentacja rozwiązań projektowych dla elementów hardscape City Details odbyła się od 3 do 5 października 2019 roku w Moskwie. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych zaprezentowano zaawansowane koncepcje elementów hardscape, boisk sportowych i placów zabaw, rozwiązań oświetleniowych oraz funkcjonalnych obiektów sztuki miejskiej. W nowatorskim rozwiązaniu zorganizowano przestrzeń wystawienniczą, na której zamiast równych rzędów stoisk wystawienniczych zbudowano działającą miniaturę miasta ze wszystkimi szczegółowymi elementami, takimi jak: plac miejski, ulice, ogród publiczny.

Atrium

Sberbank Headquarters

Atrium Szwajcarskie biuro architektoniczne Evolution Design we współpracy z rosyjskim studiem architektonicznym T + T architects zaprojektowało przestronne wielofunkcyjne atrium w nowej siedzibie firmy Sberbank w Moskwie. Zalane światłem dziennym atrium mieści różnorodne przestrzenie coworkingowe i kawiarnię, a zawieszona sala konferencyjna w kształcie rombu jest centralnym punktem wewnętrznego dziedzińca. Lustrzane odbicia, przeszklona elewacja wewnętrzna oraz wykorzystanie roślin dodają poczucia przestronności i ciągłości.

Projekt Biura

Puls

Projekt Biura Niemiecka firma inżynieryjna Puls przeniosła się do nowej siedziby i wykorzystała tę okazję do wizualizacji i stymulowania nowej kultury współpracy w firmie. Nowy projekt biura jest motorem zmian kulturowych, a zespoły zgłaszają znaczny wzrost komunikacji wewnętrznej, szczególnie między działami badań i rozwoju a innymi działami. Firma odnotowała również wzrost liczby spontanicznych nieformalnych spotkań, które są jednym z kluczowych wskaźników sukcesu w dziedzinie badań i rozwoju.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.