Magazyn Design
Magazyn Design
Szatnia

Sopron Basket

Szatnia Sopron Basket to profesjonalna drużyna koszykówki kobiet z siedzibą w Sopron na Węgrzech. Ponieważ są jedną z najbardziej utytułowanych węgierskich drużyn z 12 pucharami w mistrzostwach kraju i zajmującą drugie miejsce w Eurolidze, kierownictwo klubu zdecydowało się zainwestować w nowy kompleks szatni, aby mieć dość prestiżowy obiekt jak na klub, odpowiadający potrzebom gracza. lepiej, motywuj ich i promuj ich jedność.

Drewniany E-Rower

wooden ebike

Drewniany E-Rower Berlińska firma Aceteam stworzyła pierwszy drewniany e-rower, zadaniem było zbudowanie go w sposób przyjazny dla środowiska. Poszukiwanie kompetentnego partnera do współpracy zakończyło się sukcesem na Wydziale Nauki i Technologii Drewna Uniwersytetu Eberswalde na rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Pomysł Matthiasa Broda stał się rzeczywistością, łącząc technologię CNC i znajomość materiału drzewnego, narodził się drewniany E-Bike.

Instalacja Na Pulpicie

Wood Storm

Instalacja Na Pulpicie Wood Storm to instalacja stacjonarna zapewniająca przyjemność wizualną. Turbulencja przepływu powietrza jest urzeczywistniana przez drewnianą kurtynę, wzmocnioną przez rzucane z dołu światła, aby stworzyć świat bez grawitacji. Instalacja zachowuje się jak niekończąca się pętla dynamiczna. Prowadzi linię wzroku wokół niego, aby znaleźć punkt początkowy lub końcowy, podczas gdy publiczność faktycznie tańczy z burzą.

Instalacje Interaktywne

Falling Water

Instalacje Interaktywne The Falling Water to zestaw interaktywnych instalacji umożliwiających użytkownikom zmianę ścieżki biegania wokół sześcianu lub kostek. Połączenie kostek i perełkowego strumienia stanowi kontrast statycznego obiektu i dynamicznego przepływu wody. Można pociągnąć za strumień, aby zobaczyć płynące koraliki lub po prostu postawić na stole jako scenę zamarzniętej wody. Koraliki są również uważane za życzenia, które ludzie składają każdego dnia. Życzenia powinny być związane łańcuchami i wiecznie biegać jak wodospad.

Montaż Ramy

Missing Julie

Montaż Ramy Ten projekt przedstawia instalację ramową i interfejs między wnętrzem i na zewnątrz lub światłami i cieniami. Dostarcza ekspresji, gdy ludzie wyglądają z kadru, czekając, aż ktoś wróci. Różne rodzaje i rozmiary szklanych kulek są używane jako symbol życzeń i łez, aby zasugerować emocje, które mogą kryć się w środku. Stalowa rama i pudełka wyznaczają granicę emocji. Emocja wyrażana przez osobę może różnić się od sposobu, w jaki jest postrzegana, tak jak obrazy w tych sferach są odwrócone.

Zestaw Do Herbaty

Vapor Breeze

Zestaw Do Herbaty Dzbanek do herbaty to pudełko, w którym znajduje się wszechświat esencji czekających na uwolnienie. Spoglądając w otwór, można znaleźć strukturę kanałów dynamicznych, które są pośrednie w parach. Struktura odbija się również na skórze na zewnątrz. Całe ciało ilustruje odparowaną esencję, którą ludzie mogą wizualizować i cieszyć się każdym dniem.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.