Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Mieszkalny

Flexhouse

Budynek Mieszkalny Flexhouse to dom jednorodzinny nad Jeziorem Zuryskim w Szwajcarii. Zbudowany na wymagającej trójkątnej działce, wciśniętej między linię kolejową a lokalną drogę dojazdową, Flexhouse jest wynikiem przezwyciężenia wielu wyzwań architektonicznych: restrykcyjne odległości graniczne i kubatura budynku, trójkątny kształt działki, ograniczenia miejscowe. Powstały budynek z szerokimi szklanymi ścianami i białą fasadą przypominającą wstęgę jest tak lekki i mobilny z wyglądu, że przypomina futurystyczny statek, który przypłynął z jeziora i znalazł naturalne miejsce do dokowania.

6280.ch Coworking Hub

Novex Coworking

6280.ch Coworking Hub Położone wśród gór i jezior w malowniczej Centralnej Szwajcarii, coworkingowy hub 6280.ch jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na elastyczne i dostępne miejsca pracy na obszarach wiejskich Szwajcarii. Oferuje lokalnym freelancerom i małym firmom współczesną przestrzeń do pracy z wnętrzami, które czerpią inspirację z bukolicznej scenerii i oddają hołd jego przemysłowej przeszłości, jednocześnie mocno oddając charakter życia zawodowego XXI wieku.

Projekt Biura

Sberbank

Projekt Biura Złożoność tego projektu polegała na zaprojektowaniu zwinnego miejsca pracy o ogromnych rozmiarach w bardzo ograniczonych ramach czasowych oraz na utrzymaniu fizycznych i emocjonalnych potrzeb użytkowników biurowych w centrum projektu. Wraz z nowym projektem biura Sberbank postawił pierwsze kroki w kierunku unowocześnienia koncepcji miejsca pracy. Nowy projekt biura umożliwia pracownikom wykonywanie zadań w najbardziej odpowiednim środowisku pracy i tworzy zupełnie nową tożsamość architektoniczną dla wiodącej instytucji finansowej w Rosji i Europie Wschodniej.

Biuro

HB Reavis London

Biuro Zaprojektowana zgodnie ze standardem IWBI WELL Building Standard, siedziba HB Reavis UK ma na celu promowanie pracy opartej na projektach, która zachęca do niszczenia działów i sprawia, że praca w różnych zespołach jest prostsza i bardziej dostępna. Zgodnie ze standardem WELL Building Standard projekt miejsca pracy ma również na celu uwzględnienie problemów zdrowotnych związanych z nowoczesnymi biurami, takich jak brak mobilności, złe oświetlenie, słaba jakość powietrza, ograniczony wybór żywności i stres.

Dom Wczasowy

Chapel on the Hill

Dom Wczasowy Po ponad 40 latach zrujnowanej kaplicy metodystów w północnej Anglii została przekształcona w dom wakacyjny z własnym wyżywieniem dla 7 osób. Architekci zachowali pierwotne cechy - wysokie gotyckie okna i główną salę kongregacyjną - przekształcając kaplicę w harmonijną i wygodną przestrzeń wypełnioną światłem dziennym. Ten XIX-wieczny budynek położony jest w wiejskiej okolicy w Anglii i oferuje panoramiczne widoki na wzgórza i piękną okolicę.

Biuro

Blossom

Biuro Choć jest to przestrzeń biurowa, to wykorzystuje odważne połączenie różnych materiałów, a zielona struktura nasadzeń daje poczucie perspektywy w ciągu dnia. Projektant zapewnia tylko przestrzeń, a witalność przestrzeni nadal zależy od właściciela, wykorzystując siłę natury i niepowtarzalny styl projektanta! Biuro nie jest już pojedynczą funkcją, projekt jest bardziej zróżnicowany, a przestrzeń zostanie wykorzystana w dużej i otwartej przestrzeni, aby stworzyć różne możliwości między ludźmi i otoczeniem.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.