Magazyn Design
Magazyn Design
Golarka

Alpha Series

Golarka Seria Alpha to kompaktowa, półprofesjonalna golarka, która poradzi sobie z podstawowymi zadaniami związanymi z pielęgnacją twarzy. Również produkt oferujący higieniczne rozwiązania z nowatorskim podejściem w połączeniu z piękną estetyką. Prostota, minimalizm i funkcjonalność w połączeniu z łatwą interakcją z użytkownikiem budują podstawy projektu. Radość z użytkowania to podstawa. Końcówki można łatwo zdjąć z golarki i umieścić w schowku. Stacja dokująca służy do ładowania golarki i czyszczenia końcówek obsługiwanych za pomocą światła UV wewnątrz komory przechowywania.

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne

Along with

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne Projekt zapewnia przenośne życie dla tłumu na zewnątrz, który jest podzielony głównie na dwie części: korpus główny i moduły, które można wymieniać. Główny korpus obejmuje funkcje ładowania, szczoteczki do zębów i golenia. Inspiracją do stworzenia produktu były osoby, które uwielbiają podróżować, a ich bagaż jest zagracony lub zgubiony, więc przenośne, wszechstronne opakowanie stało się pozycją produktu. Obecnie wiele osób lubi podróżować, dlatego wybór produktów przenośnych staje się coraz większy. Produkt ten jest zgodny z zapotrzebowaniem rynku.

Legowisko Dla Kota

Catzz

Legowisko Dla Kota Projektując legowisko dla kota Catzz, inspirację czerpaliśmy z potrzeb kotów i właścicieli, a także potrzeby połączenia funkcjonalności, prostoty i piękna. Obserwując koty, ich unikalne geometryczne cechy zainspirowały czystą i rozpoznawalną formę. Niektóre charakterystyczne wzorce zachowań (np. Ruchy uszu) zostały włączone do doświadczenia kota. Mając na uwadze właścicieli, celem było również stworzenie mebla, który mogliby dostosować i dumnie wyeksponować. Ponadto ważne było zapewnienie łatwej konserwacji. Wszystko to umożliwia elegancki, geometryczny projekt i modułowa konstrukcja.

Luksusowe Meble

Pet Home Collection

Luksusowe Meble Pet Home Collection to meble dla zwierząt, które powstały po uważnej obserwacji zachowania czworonożnych przyjaciół w środowisku domowym. Pojęcie designu to ergonomia i piękno, gdzie dobre samopoczucie oznacza równowagę, jaką zwierzę odnajduje we własnej przestrzeni w środowisku domowym, a design ma służyć jako kultura życia w towarzystwie zwierząt domowych. Staranny dobór materiałów podkreśla kształty i cechy każdego mebla. Przedmioty te, posiadając autonomię piękna i funkcji, zaspokajają instynkty zwierząt i potrzeby estetyczne środowiska domowego.

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust

Xtreme Lip-Shaper® System

Natychmiastowe Naturalne Urządzenie Do Powiększania Ust Xtreme Lip-Shaper® System to pierwsze na świecie klinicznie sprawdzone bezpieczne urządzenie kosmetyczne do użytku domowego w celu powiększania ust. Używa chińskiej metody „bańki” sprzed 3500 lat - innymi słowy ssania - w połączeniu z zaawansowaną technologią modelowania ust do natychmiastowego konturowania i powiększania ust. Projekt tworzy zapierającą dech w piersiach pojedynczą i podwójnie płatkową dolną wargę, podobnie jak Angelina Jolie. Użytkownicy mogą oddzielnie uwydatniać górną lub dolną wargę. Konstrukcja jest również zbudowana w celu podniesienia łuków łuku Kupidyna, wypełnienia dołów wargowych, aby unieść kąciki starzejących się ust. Odpowiedni dla obu płci.

Kostki Cukrowe

Two spoons of sugar

Kostki Cukrowe Herbata czy picie kawy to nie tylko ugaszenie pragnienia. Jest to ceremonia oddawania się i dzielenia. Dodanie cukru do kawy lub herbaty może być tak proste, jak pamiętasz cyfry rzymskie! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednej łyżki cukru, czy dwóch lub trzech, wystarczy wybrać jedną z trzech cyfr wykonanych z cukru i wrzucić ją do gorącego / zimnego napoju. Wystarczy jedno działanie i Twój cel zostanie rozwiązany. Bez łyżki, bez pomiaru, to takie proste.