Magazyn Design
Magazyn Design
Kapsułka

Wildcook

Kapsułka Kapsułka Wild Cook to kapsułka z różnorodnymi naturalnymi składnikami, przeznaczona do wędzenia potraw oraz tworzenia różnych smaków i zapachów. Większość ludzi uważa, że jedynym sposobem na wędzenie potraw jest spalanie różnych rodzajów drewna, ale prawda jest taka, że można przyrządzać potrawy wędzone przy użyciu wielu materiałów i nadać im zupełnie nowy smak i zapach. Projektanci zdali sobie sprawę z różnic smakowych na całym świecie i dlatego ten projekt jest całkowicie elastyczny, jeśli chodzi o użyteczność w różnych regionach. Te kapsułki są w postaci mieszanych i pojedynczych składników.

Lokówka

Nano Airy

Lokówka Nano przewiewna lokówka wykorzystuje innowacyjną technologię jonów ujemnych. Długo zachowuje gładką teksturę, miękkie lśniące loki, lokówka została poddana nano-ceramicznej powłoce, jest bardzo gładka. Delikatnie i szybko podkręca włosy ciepłym powietrzem jonów ujemnych. W porównaniu z lokówkami bez powietrza można wykończyć włosy bardziej miękkimi. Podstawowy kolor produktu to miękka, ciepła i czysta matowa biel, a akcentem jest różowe złoto.

Prostownica

Nano Airy

Prostownica Nano przewiewna prostownica łączy nanoceramiczne materiały powłokowe z innowacyjną technologią żelaza ujemnego, która delikatnie i elegancko nadaje włosom prosty kształt. Dzięki czujnikowi magnetycznemu w górnej części nasadki i korpusu urządzenie wyłącza się automatycznie po zamknięciu nasadki, co jest bezpieczne do noszenia. Kompaktowy korpus z ładowalną bezprzewodową konstrukcją USB jest łatwy do przechowywania w torebce i noszenia, pomagając kobietom zachować elegancką fryzurę w dowolnym miejscu i czasie. Biało-różowa kolorystyka nadaje urządzeniu kobiecego charakteru.

Pudełko Na Lunch

The Portable

Pudełko Na Lunch Branża gastronomiczna kwitnie, a jedzenie na wynos stało się koniecznością dla współczesnych ludzi. W tym samym czasie wygenerowano również dużo śmieci. Wiele pudełek na żywność używanych do przechowywania żywności można poddać recyklingowi, ale plastikowe torby używane do pakowania pudełek na posiłki w rzeczywistości nie nadają się do recyklingu. Aby zmniejszyć zużycie plastikowych toreb, połączono funkcje pudełka na posiłek i plastiku, aby zaprojektować nowe pudełka na lunch. Pudełko na bele zamienia swoją część w uchwyt, który jest łatwy do przenoszenia i może zawierać wiele pudełek na posiłki, znacznie zmniejszając użycie plastikowych toreb do pakowania pudełek na posiłki.

Golarka

Alpha Series

Golarka Seria Alpha to kompaktowa, półprofesjonalna golarka, która poradzi sobie z podstawowymi zadaniami związanymi z pielęgnacją twarzy. Również produkt oferujący higieniczne rozwiązania z nowatorskim podejściem w połączeniu z piękną estetyką. Prostota, minimalizm i funkcjonalność w połączeniu z łatwą interakcją z użytkownikiem budują podstawy projektu. Radość z użytkowania to podstawa. Końcówki można łatwo zdjąć z golarki i umieścić w schowku. Stacja dokująca służy do ładowania golarki i czyszczenia końcówek obsługiwanych za pomocą światła UV wewnątrz komory przechowywania.

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne

Along with

Wielofunkcyjne Urządzenie Przenośne Projekt zapewnia przenośne życie dla tłumu na zewnątrz, który jest podzielony głównie na dwie części: korpus główny i moduły, które można wymieniać. Główny korpus obejmuje funkcje ładowania, szczoteczki do zębów i golenia. Inspiracją do stworzenia produktu były osoby, które uwielbiają podróżować, a ich bagaż jest zagracony lub zgubiony, więc przenośne, wszechstronne opakowanie stało się pozycją produktu. Obecnie wiele osób lubi podróżować, dlatego wybór produktów przenośnych staje się coraz większy. Produkt ten jest zgodny z zapotrzebowaniem rynku.