Magazyn Design
Magazyn Design
Wieszak Na Ubrania

Lande

Wieszak Na Ubrania Wieszak został zaprojektowany jako wysoce dekoracyjna i funkcjonalna rzeźba biurowa, będąca połączeniem sztuki i funkcji. Kompozycja została pomyślana jako estetyczna forma, która upiększa przestrzeń biurową i chroni najbardziej kultową odzież korporacyjną, Blazer. Efektem końcowym jest bardzo energetyczny i wyrafinowany utwór. Produkcja i sprzedaż detaliczna były zaprojektowane tak, aby były lekkie, mocne i możliwe do masowej produkcji.

Nazwa Projektu : Lande, Nazwisko projektanta : Fabrizio Constanza, Imię klienta : fabrizio Constanza.

Lande Wieszak Na Ubrania

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.