Magazyn Design
Magazyn Design
Wieszak Na Ubrania

Lande

Wieszak Na Ubrania Wieszak został zaprojektowany jako wysoce dekoracyjna i funkcjonalna rzeźba biurowa, będąca połączeniem sztuki i funkcji. Kompozycja została pomyślana jako estetyczna forma, która upiększa przestrzeń biurową i chroni najbardziej kultową odzież korporacyjną, Blazer. Efektem końcowym jest bardzo energetyczny i wyrafinowany utwór. Produkcja i sprzedaż detaliczna były zaprojektowane tak, aby były lekkie, mocne i możliwe do masowej produkcji.

Nazwa Projektu : Lande, Nazwisko projektanta : Fabrizio Constanza, Imię klienta : fabrizio Constanza.

Lande Wieszak Na Ubrania

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.