Magazyn Design
Magazyn Design
Wieszak Na Ubrania

Lande

Wieszak Na Ubrania Wieszak został zaprojektowany jako wysoce dekoracyjna i funkcjonalna rzeźba biurowa, będąca połączeniem sztuki i funkcji. Kompozycja została pomyślana jako estetyczna forma, która upiększa przestrzeń biurową i chroni najbardziej kultową odzież korporacyjną, Blazer. Efektem końcowym jest bardzo energetyczny i wyrafinowany utwór. Produkcja i sprzedaż detaliczna były zaprojektowane tak, aby były lekkie, mocne i możliwe do masowej produkcji.

Nazwa Projektu : Lande, Nazwisko projektanta : Fabrizio Constanza, Imię klienta : fabrizio Constanza.

Lande Wieszak Na Ubrania

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.