Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Mundipharma Singapore

Projektowanie Wnętrz Biurowych Wystrój recepcji nadaje biuru bardzo nowoczesny charakter, podobnie jak nowy lifting twarzy, wraz z okrągłymi światłami, pełnymi szklanymi panelami, matowymi naklejkami, blatem z białego marmuru, kolorowymi krzesłami i różnymi geometrycznymi kształtami. Jasny i odważny projekt wskazuje na zamiar projektanta, aby wydobyć wizerunek firmy, zwłaszcza dzięki wtopieniu logo firmy na ścianie. W połączeniu ze starannym rozplanowaniem oświetlenia w strategicznych miejscach, recepcja jest głośna projektowo, a jednocześnie cicho prezentuje swój estetyczny urok.

Nazwa Projektu : Mundipharma Singapore, Nazwisko projektanta : Priscilla Lee Pui Kee, Imię klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.