Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Mundipharma Singapore

Projektowanie Wnętrz Biurowych Wystrój recepcji nadaje biuru bardzo nowoczesny charakter, podobnie jak nowy lifting twarzy, wraz z okrągłymi światłami, pełnymi szklanymi panelami, matowymi naklejkami, blatem z białego marmuru, kolorowymi krzesłami i różnymi geometrycznymi kształtami. Jasny i odważny projekt wskazuje na zamiar projektanta, aby wydobyć wizerunek firmy, zwłaszcza dzięki wtopieniu logo firmy na ścianie. W połączeniu ze starannym rozplanowaniem oświetlenia w strategicznych miejscach, recepcja jest głośna projektowo, a jednocześnie cicho prezentuje swój estetyczny urok.

Nazwa Projektu : Mundipharma Singapore, Nazwisko projektanta : Priscilla Lee Pui Kee, Imię klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.