Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Mundipharma Singapore

Projektowanie Wnętrz Biurowych Wystrój recepcji nadaje biuru bardzo nowoczesny charakter, podobnie jak nowy lifting twarzy, wraz z okrągłymi światłami, pełnymi szklanymi panelami, matowymi naklejkami, blatem z białego marmuru, kolorowymi krzesłami i różnymi geometrycznymi kształtami. Jasny i odważny projekt wskazuje na zamiar projektanta, aby wydobyć wizerunek firmy, zwłaszcza dzięki wtopieniu logo firmy na ścianie. W połączeniu ze starannym rozplanowaniem oświetlenia w strategicznych miejscach, recepcja jest głośna projektowo, a jednocześnie cicho prezentuje swój estetyczny urok.

Nazwa Projektu : Mundipharma Singapore, Nazwisko projektanta : Priscilla Lee Pui Kee, Imię klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.