Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Biurowych

Mundipharma Singapore

Projektowanie Wnętrz Biurowych Wystrój recepcji nadaje biuru bardzo nowoczesny charakter, podobnie jak nowy lifting twarzy, wraz z okrągłymi światłami, pełnymi szklanymi panelami, matowymi naklejkami, blatem z białego marmuru, kolorowymi krzesłami i różnymi geometrycznymi kształtami. Jasny i odważny projekt wskazuje na zamiar projektanta, aby wydobyć wizerunek firmy, zwłaszcza dzięki wtopieniu logo firmy na ścianie. W połączeniu ze starannym rozplanowaniem oświetlenia w strategicznych miejscach, recepcja jest głośna projektowo, a jednocześnie cicho prezentuje swój estetyczny urok.

Nazwa Projektu : Mundipharma Singapore, Nazwisko projektanta : Priscilla Lee Pui Kee, Imię klienta : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Projektowanie Wnętrz Biurowych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.