Magazyn Design
Magazyn Design
Etykiety

Propeller

Etykiety Propeller to kolekcja alkoholi z różnych stron świata, kojarzona tematem podróży lotniczych i podróżnikiem-pilotem jako postacią marki. Cechy każdego rodzaju trunku są wyeksponowane poprzez liczne ilustracje, napisy przypominające odznaki lotnicze oraz szkice służące jako przepisy na koktajle. Wielopłaszczyznowy design uzupełniają różne odcienie kolorowej folii, różne lakiery, wzory i tłoczenia.

Nazwa Projektu : Propeller, Nazwisko projektanta : Asta Kauspedaite, Imię klienta : Stumbras.

Propeller Etykiety

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.