Magazyn Design
Magazyn Design
Etykiety

Propeller

Etykiety Propeller to kolekcja alkoholi z różnych stron świata, kojarzona tematem podróży lotniczych i podróżnikiem-pilotem jako postacią marki. Cechy każdego rodzaju trunku są wyeksponowane poprzez liczne ilustracje, napisy przypominające odznaki lotnicze oraz szkice służące jako przepisy na koktajle. Wielopłaszczyznowy design uzupełniają różne odcienie kolorowej folii, różne lakiery, wzory i tłoczenia.

Nazwa Projektu : Propeller, Nazwisko projektanta : Asta Kauspedaite, Imię klienta : Stumbras.

Propeller Etykiety

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.