Magazyn Design
Magazyn Design
Etykiety

Propeller

Etykiety Propeller to kolekcja alkoholi z różnych stron świata, kojarzona tematem podróży lotniczych i podróżnikiem-pilotem jako postacią marki. Cechy każdego rodzaju trunku są wyeksponowane poprzez liczne ilustracje, napisy przypominające odznaki lotnicze oraz szkice służące jako przepisy na koktajle. Wielopłaszczyznowy design uzupełniają różne odcienie kolorowej folii, różne lakiery, wzory i tłoczenia.

Nazwa Projektu : Propeller, Nazwisko projektanta : Asta Kauspedaite, Imię klienta : Stumbras.

Propeller Etykiety

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.