Magazyn Design
Magazyn Design
Instalacja Optyczna

Opx2

Instalacja Optyczna Opx2 to instalacja optyczna, która bada symbiotyczny związek między naturą a technologią. Relacja, w której wzorce, powtórzenia i rytm opisują zarówno naturalne formacje, jak i operacje procesów obliczeniowych. Instalacje odludna geometria, chwilowe zmętnienie i / lub gęstość są podobne do zjawiska jazdy po polu kukurydzy lub wyjaśnione technologią podczas patrzenia na kod binarny. Opx2 buduje złożoną geometrię i kwestionuje postrzeganie objętości i przestrzeni.

Nazwa Projektu : Opx2, Nazwisko projektanta : Jonathon Anderson + Matthew Jones, Imię klienta : Jonathon Anderson Studio.

Opx2 Instalacja Optyczna

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.