Magazyn Design
Magazyn Design
Jadalnia I Praca

Eatime Space

Jadalnia I Praca Wszyscy ludzie mają prawo łączyć się z czasem i pamięcią. Słowo Eatime brzmi po chińsku jak czas. Przestrzeń Eatime oferuje miejsca zachęcające ludzi do jedzenia, pracy i wspominania w spokoju. Pojęcie czasu ściśle oddziałuje z warsztatem, który był świadkiem zmian w miarę upływu czasu. Opierając się na stylu warsztatowym, projekt uwzględnia strukturę przemysłu i środowisko jako podstawowe elementy konstrukcji przestrzeni. Eatime oddaje hołd najczystszej formie projektu, subtelnie łącząc elementy, nadając im zarówno surowy, jak i wykończony wystrój.

Sztuka Fotograficzna

Forgotten Paris

Sztuka Fotograficzna Zapomniany Paryż to czarno-białe fotografie dawnych podziemi francuskiej stolicy. Ten projekt to repertuar miejsc, które niewiele osób zna, ponieważ są nielegalne i trudno dostępne. Matthieu Bouvier bada te niebezpieczne miejsca od dziesięciu lat, aby odkryć tę zapomnianą przeszłość.

Torba Na Ramię

Totepographic

Torba Na Ramię Torba typu tote inspirowana topografią, która służy jako łatwa torba do przenoszenia, szczególnie podczas pracowitych dni spędzonych na zakupach lub załatwianiu spraw. Pojemność torby Tote jest jak góra i może pomieścić lub nosić wiele rzeczy. Kość wyroczni tworzy ogólną strukturę torby, mapa topograficzna jest materiałem powierzchniowym, podobnie jak nierówna powierzchnia górska.

Sklep Z Okularami

FVB

Sklep Z Okularami Sklep okularowy stara się stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Poprzez dobre wykorzystanie siatki cięto-ciągnionej z otworami o różnej wielkości poprzez rekombinację i nakładanie warstw oraz nakładanie ich od ściany architektonicznej do sufitu wewnętrznego, pokazano charakterystykę soczewki wklęsłej - różne efekty prześwitu i niejasności. Dzięki zastosowaniu soczewki wklęsłej o różnych kątach, efekty skręcenia i pochylenia obrazów są prezentowane na suficie i gablotach. Właściwość soczewki wypukłej, która dowolnie zmienia rozmiary obiektów, jest wyrażona na ścianie wystawienniczej.

Willa

Shang Hai

Willa Willa została zainspirowana filmem The Great Gatsby, ponieważ właściciel płci męskiej również pracuje w branży finansowej, a gospodyni lubi stary szanghajski styl Art Deco z lat 30. Po przestudiowaniu elewacji budynku Projektanci zdali sobie sprawę, że ma on również styl Art Deco. Stworzyli wyjątkową przestrzeń, która pasuje do ulubionego stylu Art Deco właściciela z lat 30. XX wieku i jest zgodna ze współczesnym stylem życia. Aby zachować spójność przestrzeni, postawili na francuskie meble, lampy i dodatki zaprojektowane w latach 30.

Willa

One Jiyang Lake

Willa Jest to prywatna willa położona w południowych Chinach, w której projektanci wykorzystują w praktyce teorię buddyzmu zen, aby przeprowadzić projekt. Odrzucając niepotrzebne, naturalne, intuicyjne materiały i zwięzłe metody projektowania, projektanci stworzyli prostą, cichą i wygodną współczesną orientalną przestrzeń życiową. Wygodna współczesna orientalna przestrzeń życiowa wykorzystuje ten sam prosty język projektowania, co wysokiej jakości włoskie nowoczesne meble do wnętrz.