Magazyn Design
Magazyn Design
Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Ważnym elementem tego projektu było to, że ludzie przychodzący do szpitala byli zrelaksowani. Jako element przestrzeni, oprócz pokoju dziecięcego, ustawiono blat kuchenny w postaci wyspy, aby w poczekalni można było zrobić mleko dla dziecka. Kącik dla dzieci, który jest centralnym punktem przestrzeni, jest symbolem przestrzeni i może obserwować dzieci z dowolnego miejsca. jest regulowana, a twardość poduszki tak, aby nie była zbyt miękka.

Restauracja

Jiao Tang

Restauracja Projekt to restauracja typu hotpot, zlokalizowana w Chengdu w Chinach. Inspiracja projektowa wywodzi się z harmonijnego współistnienia człowieka i natury na Neptunie. Restauracja jest zorganizowana z siedmioma motywami projektowymi, które ilustrują historie o Neptunie. Koncepcje filmu i telewizji, sztuki, nauki i technologii, dekoracyjne oryginalne projekty mebli, lamp, zastawy stołowej itp. Zapewniają odwiedzającym dramatyczne wrażenia. Kolokacja materiałów i kontrast kolorystyczny tworzą atmosferę przestrzeni. Sztuka instalacji mechanicznych jest stosowana w celu zwiększenia interakcji przestrzeni i wrażeń konsumentów.

Salon

BeantoBar

Salon Ważnym elementem tego projektu było podkreślenie atrakcyjności użytych materiałów. Głównym używanym materiałem był zachodnio-czerwony cedr, który jest również używany w ich pierwszym sklepie w Japonii. Aby pokazać materiał, Riki Watanabe ułożył mozaikę, układając kawałki jeden po drugim jak parkiet, wykorzystując esencję materiałów o nierównych kolorach. Pomimo użycia tych samych materiałów, wycinając je, Riki Watanabe był w stanie z powodzeniem zmieniać wyraz twarzy w zależności od kątów widzenia.

Pierścionek

Wishing Well

Pierścionek Po wizycie w ogrodzie różanym w swoich snach Tippy natrafiła na studnię życzeń otoczoną różami. Tam zajrzała do studni, zobaczyła odbicie gwiazd nocnych i wyraziła życzenie. Nocne gwiazdy są reprezentowane przez diamenty, a rubin symbolizuje jej najgłębszą pasję, marzenia i nadzieje, które złożyła w studni życzeń. Ten wzór ma niestandardowy różany sześciokątny rubinowy pazur z 14-karatowego złota. Małe listki są rzeźbione, aby pokazać fakturę naturalnych liści. Obręcz pierścieniowa podpiera płaską górę i lekko zakrzywia się do wewnątrz. Rozmiary pierścionków należy obliczyć matematycznie.

Restauracja

Nanjing Fishing Port

Restauracja Projekt to przebudowana trzypiętrowa restauracja w Nanjing, zajmująca około 2000 mkw. Poza cateringiem i spotkaniami dostępna jest kultura herbaciana i winiarska. Wystrój nawiązuje do nowego, żywego chińskiego stylu, od sufitu do kamiennego układu podłogi. Sufit zdobią starożytne chińskie wsporniki i dachy. Stanowi główny element wystroju sufitu. Materiały, takie jak okleina drewniana, złota stal nierdzewna i malowanie, które symbolizują nowy chiński styl, są mieszane, aby stworzyć nową chińską przestrzeń.

Kask Rowerowy

Voronoi

Kask Rowerowy Hełm jest inspirowany strukturą 3D Voronoi, która jest szeroko rozpowszechniona w Naturze. Dzięki połączeniu techniki parametrycznej i bioniki kask rowerowy ma ulepszony zewnętrzny system mechaniczny. Różni się od tradycyjnej konstrukcji chroniącej przed odpryskami swoim nieskrępowanym bionicznym systemem mechanicznym 3D. Po uderzeniu siłą zewnętrzną struktura ta wykazuje lepszą stabilność. Zachowując równowagę między lekkością i bezpieczeństwem, kask ma zapewnić ludziom wygodniejszy, modniejszy i bezpieczniejszy kask rowerowy.