Magazyn Design
Magazyn Design
Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear precyzyjnie dostosowuje się do soczewek o różnych średnicach. Seria ND LensGear obejmuje wszystkie soczewki, jak żadne inne dostępne LensGear. Bez cięcia i zginania: koniec ze śrubokrętami, zużytymi pasami lub irytującymi resztkami wystających pasków. Wszystko pasuje jak urok. I jeszcze jeden plus, bez narzędzi! Dzięki przemyślanej konstrukcji delikatnie i mocno centruje się wokół soczewki.

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania

NiceDice

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania System NiceDice to pierwszy wielofunkcyjny adapter w branży kamer. To sprawia, że całkiem przyjemne jest podłączanie sprzętu o różnych standardach montażu różnych marek - takich jak światła, monitory, mikrofony i nadajniki - do jednej kamery dokładnie tak, jak jest to potrzebne w zależności od sytuacji. Nawet nowo opracowane standardy montażu lub nowo zakupiony sprzęt można łatwo zintegrować z systemem ND, po prostu poprzez zakup nowego adaptera.

Dach Restauracji Barowej

The Atticum

Dach Restauracji Barowej Urok restauracji w industrialnym otoczeniu powinien znaleźć odzwierciedlenie w architekturze i wyposażeniu. Jednym z dowodów jest opracowany specjalnie na potrzeby tego projektu czarno-szary tynk wapienny. Jego unikalna, chropowata struktura przebiega przez wszystkie pomieszczenia. W szczegółowym wykonaniu celowo wykorzystano materiały takie jak stal surowa, której szwy spawalnicze i ślady szlifowania pozostały widoczne. Wrażenie to potwierdza dobór okien ze szprosami. Te zimne elementy kontrastują z ciepłym drewnem dębowym, ręcznie heblowanym parkietem w jodełkę i w pełni obsadzoną ścianą.

Oprawa

vanory Estelle

Oprawa Estelle łączy klasyczny design w postaci cylindrycznego, ręcznie wykonanego szklanego korpusu z innowacyjną technologią oświetleniową, która zapewnia trójwymiarowe efekty świetlne na tekstylnym kloszu. Celowo zaprojektowana, aby zmienić nastroje świetlne w emocjonalne przeżycie, Estelle oferuje nieskończoną różnorodność statycznych i dynamicznych nastrojów, które wytwarzają wszelkiego rodzaju kolory i przejścia, sterowane za pomocą panelu dotykowego na oprawie lub aplikacji na smartfona.

Pawilon Ruchomy

Three cubes in the forest

Pawilon Ruchomy Trzy sześciany to urządzenia o różnych właściwościach i funkcjach (wyposażenie placów zabaw dla dzieci, meble publiczne, obiekty artystyczne, pokoje do medytacji, altany, małe miejsca odpoczynku, poczekalnie, krzesła z zadaszeniami) i mogą przynieść ludziom świeże doznania przestrzenne. Trzy kostki można z łatwością przetransportować ciężarówką, ze względu na wielkość i kształt. Pod względem wielkości, instalacji (nachylenia), powierzchni siedzeń, okien itp., każda kostka jest zaprojektowana w charakterystyczny sposób. Trzy sześciany nawiązują do tradycyjnych japońskich przestrzeni minimalnych, takich jak sale do ceremonii parzenia herbaty, charakteryzujące się różnorodnością i mobilnością.

Kompleks Wielofunkcyjny

Crab Houses

Kompleks Wielofunkcyjny Na rozległej równinie Niziny Śląskiej stoi samotnie jedna magiczna góra, spowita mgłą tajemnicy, górująca nad malowniczą miejscowością Sobotka. Tam, pośród naturalnych krajobrazów i legendarnej lokalizacji, ma powstać kompleks Crab Houses: centrum badawcze. W ramach projektu rewitalizacji miasta ma wyzwolić kreatywność i innowacyjność. Miejsce skupia naukowców, artystów i lokalną społeczność. Kształt pawilonów inspirowany jest krabami wchodzącymi w falujące morze traw. Będą oświetlone nocą, przypominające unoszące się nad miastem świetliki.