Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Augusta

Stół Jadalny Augusta na nowo interpretuje klasyczny stół do jadalni. Przedstawiając pokolenia przed nami, projekt wydaje się wyrastać z niewidzialnego korzenia. Nogi stołu są skierowane do tego wspólnego rdzenia, sięgając w górę, aby utrzymać blat dopasowany do książki. Solidne drewno orzecha europejskiego zostało wybrane ze względu na jego mądrość i wzrost. Drewno zwykle wyrzucane przez producentów mebli jest wykorzystywane ze względu na wyzwania związane z pracą. Sęki, pęknięcia, wstrząsy wiatru i unikalne zawirowania opowiadają historię życia drzewa. Wyjątkowość drewna pozwala przeżyć tę historię w rodzinnym meblu rodowym.

Opakowania Kosmetyków

Clive

Opakowania Kosmetyków Koncepcja opakowań kosmetyków Clive narodziła się inaczej. Jonathan nie chciał tylko stworzyć kolejną markę kosmetyków ze zwykłymi produktami. Zdeterminowany, by zgłębić więcej wrażliwości i trochę więcej, niż sądzi w kwestii higieny osobistej, stawia sobie jeden główny cel. Równowaga między ciałem a umysłem. Dzięki wzornictwu inspirowanemu Hawajami, połączenie tropikalnych liści, tonacji morza i wrażeń dotykowych opakowań zapewniają uczucie relaksu i spokoju. Takie połączenie pozwala przenieść doświadczenie tego miejsca do projektu.

Biuro

Studio Atelier11

Biuro Budynek został oparty na „trójkącie” z najsilniejszym wizualnym obrazem pierwotnej formy geometrycznej. Jeśli spojrzysz w dół z wysokiego miejsca, zobaczysz w sumie pięć różnych trójkątów. Połączenie trójkątów o różnych rozmiarach oznacza, że „człowiek” i „natura” odgrywają rolę jako miejsce, w którym się spotykają.

Książka Koncepcyjna I Plakat

PLANTS TRADE

Książka Koncepcyjna I Plakat PLANTS TRADE to seria nowatorskich i artystycznych form okazów botanicznych, które zostały opracowane w celu budowania lepszych relacji między człowiekiem a przyrodą, a nie materiałów edukacyjnych. Książka koncepcyjna dotycząca handlu roślinami została przygotowana, aby pomóc Ci zrozumieć ten kreatywny produkt. Książka, zaprojektowana w dokładnie takim samym rozmiarze jak produkt, zawiera nie tylko zdjęcia natury, ale także unikalną grafikę inspirowaną mądrością natury. Co ciekawsze, grafika jest starannie drukowana metodą typografii, dzięki czemu każdy obraz różni się kolorem lub fakturą, podobnie jak naturalne rośliny.

Dom Mieszkalny

Tei

Dom Mieszkalny Doceniono fakt, że wygodne życie po przejściu na emeryturę, które pozwala w pełni wykorzystać teren na zboczu wzgórza, jest realizowane poprzez stały projekt w zwykły sposób. Spożywać bogate środowisko. Ale tym razem nie jest to architektura willi, ale mieszkania osobiste. Potem najpierw zaczęliśmy tworzyć strukturę, na podstawie której jest w stanie wygodnie spędzić zwykłe życie, bez nieracjonalności całego planu.

Pierścień

Arch

Pierścień Projektantka czerpie inspirację z kształtu konstrukcji łukowych i tęczy. Dwa motywy - łuk i kropla, łączą się w jedną trójwymiarową formę. Łącząc minimalne linie i formy oraz wykorzystując proste i powszechne motywy, powstaje prosty i elegancki pierścień, który jest odważny i zabawny, zapewniając przestrzeń dla przepływu energii i rytmu. Pod różnymi kątami zmienia się kształt pierścienia - kształt kropli jest oglądany z przodu, kształt łuku jest oglądany z boku, a krzyż jest oglądany z góry. Zapewnia to użytkownikowi stymulację.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.