Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz Bibliotecznych

Veranda on a Roof

Projektowanie Wnętrz Bibliotecznych Kalpak Shah of Studio Course wyremontował górny poziom penthouse w Pune w zachodnich Indiach, tworząc mieszankę wewnętrznych i zewnętrznych pokoi otaczających ogród na dachu. Lokalne studio, które również ma swoją siedzibę w Pune, miało na celu przekształcenie niewykorzystywanego najwyższego piętra domu w obszar podobny do werandy tradycyjnego indyjskiego domu.

Instrument Muzyczny

DrumString

Instrument Muzyczny Połączenie dwóch instrumentów oznacza narodziny nowego brzmienia, nową funkcję w użytkowaniu instrumentów, nowy sposób gry na instrumencie, nowy wygląd. Również skale nut dla bębnów są jak D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, a skale nut są zaprojektowane w systemie EADGBE. DrumString jest lekki i ma pasek, który jest zapinany na ramionach i talii, dzięki czemu używanie i trzymanie instrumentu będzie łatwe i daje możliwość używania dwóch rąk.

Opakowanie Ciasta Waflowego

Miyabi Monaka

Opakowanie Ciasta Waflowego To projekt opakowania na ciasto waflowe wypełnione konfiturą fasolową. Opakowania zostały zaprojektowane z motywami tatami, aby przywołać japoński pokój. Oprócz opakowań wymyślili również projekt opakowania w stylu rękawa. Umożliwiło to (1) pokazanie tradycyjnego kominka, unikalną cechę herbaciarni oraz (2) stworzenie herbaciarni w 2-matowych, 3-matowych, 4,5-matowych, 18-matowych i różnych innych rozmiarach. Tylne opakowania ozdobione są motywami innymi niż tatami, dzięki czemu można je sprzedawać osobno.

Hotel

Shang Ju

Hotel Biorąc pod uwagę piękno natury i piękno ludzkości, definicję City Resort Hotel, jasne jest, że różni się on od lokalnych hoteli. W połączeniu z lokalną kulturą i zwyczajami życiowymi, dodaje elegancji i rymów pokojom gościnnym i zapewnia różne doświadczenia życiowe. Swobodna i rygorystyczna wakacyjna praca, pełna elegancji, czystego i miękkiego życia, przywraca stan ducha, który skrywa umysł i pozwala gościom spacerować w ciszy miasta.

Projektowanie Wnętrz Pensjonatu

The MeetNi

Projektowanie Wnętrz Pensjonatu Jeśli chodzi o elementy projektu, nie ma być skomplikowane ani minimalistyczne. Bazuje na chińskim prostym kolorze, ale używa farby strukturalnej, aby pozostawić przestrzeń pustą, co tworzy orientalną koncepcję artystyczną zgodną z nowoczesną estetyką. Nowoczesne humanistyczne wyposażenie domu i tradycyjne dekoracje z historycznymi historiami wydają się być starożytnymi i nowoczesnymi dialogami płynącymi w przestrzeni, o spokojnym, starożytnym uroku.

Wystrój Hotelu

New Beacon

Wystrój Hotelu Przestrzeń to pojemnik. Projektant wnosi do niego emocje i elementy przestrzeni. Łącząc się z charakterystyką przestrzeni Noumenon, Projektant dokonuje dedukcji od emocji do sekwencji poprzez aranżację trasy kosmicznej, a następnie tworzy pełną historię. Ludzkie emocje są w naturalny sposób wytrącane i sublimowane poprzez doświadczenie. Wykorzystuje nowoczesne techniki do metaforowania kultury starożytnego miasta i ukazuje mądrość estetyczną od tysięcy lat. Projekt, jako widz, powoli opowiada o tym, jak miasto karmi współczesne ludzkie życie swoim kontekstem.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.