Magazyn Design
Magazyn Design
Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear precyzyjnie dostosowuje się do soczewek o różnych średnicach. Seria ND LensGear obejmuje wszystkie soczewki, jak żadne inne dostępne LensGear. Bez cięcia i zginania: koniec ze śrubokrętami, zużytymi pasami lub irytującymi resztkami wystających pasków. Wszystko pasuje jak urok. I jeszcze jeden plus, bez narzędzi! Dzięki przemyślanej konstrukcji delikatnie i mocno centruje się wokół soczewki.

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania

NiceDice

System Adapterów Do Profesjonalnego Filmowania System NiceDice to pierwszy wielofunkcyjny adapter w branży kamer. To sprawia, że całkiem przyjemne jest podłączanie sprzętu o różnych standardach montażu różnych marek - takich jak światła, monitory, mikrofony i nadajniki - do jednej kamery dokładnie tak, jak jest to potrzebne w zależności od sytuacji. Nawet nowo opracowane standardy montażu lub nowo zakupiony sprzęt można łatwo zintegrować z systemem ND, po prostu poprzez zakup nowego adaptera.

Dach Restauracji Barowej

The Atticum

Dach Restauracji Barowej Urok restauracji w industrialnym otoczeniu powinien znaleźć odzwierciedlenie w architekturze i wyposażeniu. Jednym z dowodów jest opracowany specjalnie na potrzeby tego projektu czarno-szary tynk wapienny. Jego unikalna, chropowata struktura przebiega przez wszystkie pomieszczenia. W szczegółowym wykonaniu celowo wykorzystano materiały takie jak stal surowa, której szwy spawalnicze i ślady szlifowania pozostały widoczne. Wrażenie to potwierdza dobór okien ze szprosami. Te zimne elementy kontrastują z ciepłym drewnem dębowym, ręcznie heblowanym parkietem w jodełkę i w pełni obsadzoną ścianą.

Oprawa

vanory Estelle

Oprawa Estelle łączy klasyczny design w postaci cylindrycznego, ręcznie wykonanego szklanego korpusu z innowacyjną technologią oświetleniową, która zapewnia trójwymiarowe efekty świetlne na tekstylnym kloszu. Celowo zaprojektowana, aby zmienić nastroje świetlne w emocjonalne przeżycie, Estelle oferuje nieskończoną różnorodność statycznych i dynamicznych nastrojów, które wytwarzają wszelkiego rodzaju kolory i przejścia, sterowane za pomocą panelu dotykowego na oprawie lub aplikacji na smartfona.

Pawilon Ruchomy

Three cubes in the forest

Pawilon Ruchomy Trzy sześciany to urządzenia o różnych właściwościach i funkcjach (wyposażenie placów zabaw dla dzieci, meble publiczne, obiekty artystyczne, pokoje do medytacji, altany, małe miejsca odpoczynku, poczekalnie, krzesła z zadaszeniami) i mogą przynieść ludziom świeże doznania przestrzenne. Trzy kostki można z łatwością przetransportować ciężarówką, ze względu na wielkość i kształt. Pod względem wielkości, instalacji (nachylenia), powierzchni siedzeń, okien itp., każda kostka jest zaprojektowana w charakterystyczny sposób. Trzy sześciany nawiązują do tradycyjnych japońskich przestrzeni minimalnych, takich jak sale do ceremonii parzenia herbaty, charakteryzujące się różnorodnością i mobilnością.

Kompleks Wielofunkcyjny

Crab Houses

Kompleks Wielofunkcyjny Na rozległej równinie Niziny Śląskiej stoi samotnie jedna magiczna góra, spowita mgłą tajemnicy, górująca nad malowniczą miejscowością Sobotka. Tam, pośród naturalnych krajobrazów i legendarnej lokalizacji, ma powstać kompleks Crab Houses: centrum badawcze. W ramach projektu rewitalizacji miasta ma wyzwolić kreatywność i innowacyjność. Miejsce skupia naukowców, artystów i lokalną społeczność. Kształt pawilonów inspirowany jest krabami wchodzącymi w falujące morze traw. Będą oświetlone nocą, przypominające unoszące się nad miastem świetliki.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.