Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Krzesło Ogrodowe

Para

Publiczne Krzesło Ogrodowe Para to zestaw publicznych krzeseł ogrodowych zaprojektowanych w celu zapewnienia ograniczonej elastyczności na zewnątrz. Zestaw krzeseł, który ma wyjątkowo symetryczną formę i całkowicie odbiega od nieodłącznej wizualnej równowagi konwencjonalnego projektu krzeseł Zainspirowany prostym kształtem huśtawki, ten zestaw krzeseł ogrodowych jest odważny, nowoczesny i zachęca do interakcji. Oba z ciężkim dnem, Para A obsługuje obrót o 360 wokół podstawy, a Para B obsługuje obrót w obu kierunkach.

Stół

Grid

Stół The Grid to stół zaprojektowany z systemu kratowego inspirowanego tradycyjną chińską architekturą, w której rodzaj drewnianej konstrukcji o nazwie Dougong (Dou Gong) jest używany w różnych częściach budynku. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej, drewnianej konstrukcji, montaż stołu to również proces poznawania konstrukcji i przeżywania historii. Konstrukcja nośna (Dou Gong) jest wykonana z modułowych części, które można łatwo zdemontować w celu przechowywania.

Seria Mebli

Sama

Seria Mebli Sama to autentyczna seria mebli, która dzięki minimalistycznym, praktycznym formom i mocnemu efektowi wizualnemu zapewnia funkcjonalność, doznania emocjonalne i wyjątkowość. Inspiracja kulturowa zaczerpnięta z poezji wirujących kostiumów noszonych podczas ceremonii Sama jest reinterpretowana w jej projekcie poprzez grę geometrii stożkowej i technik gięcia metalu. Rzeźbiarska postawa serii łączy się z prostotą materiałów, form i technik produkcji, aby zaoferować funkcjonalność i korzyści estetyczne. Rezultatem jest nowoczesna seria mebli zapewniająca charakterystyczny akcent w pomieszczeniach mieszkalnych.

Pierścionek

Dancing Pearls

Pierścionek Tańczące perły wśród szumu fal morza, to efekt inspiracji oceanem i perełkami i jest to pierścionek z modelu 3D. Ten pierścionek został zaprojektowany z połączenia złotych i kolorowych pereł ze specjalną strukturą, aby wprowadzić ruch pereł między szumiącymi falami oceanu. Średnica rury została dobrana w dobrym rozmiarze, co sprawia, że konstrukcja jest wystarczająco solidna, aby model można było wyprodukować.

Legowisko Dla Kota

Catzz

Legowisko Dla Kota Projektując legowisko dla kota Catzz, inspirację czerpaliśmy z potrzeb kotów i właścicieli, a także potrzeby połączenia funkcjonalności, prostoty i piękna. Obserwując koty, ich unikalne geometryczne cechy zainspirowały czystą i rozpoznawalną formę. Niektóre charakterystyczne wzorce zachowań (np. Ruchy uszu) zostały włączone do doświadczenia kota. Mając na uwadze właścicieli, celem było również stworzenie mebla, który mogliby dostosować i dumnie wyeksponować. Ponadto ważne było zapewnienie łatwej konserwacji. Wszystko to umożliwia elegancki, geometryczny projekt i modułowa konstrukcja.

Klub Rekreacyjny

Central Yosemite

Klub Rekreacyjny Wróć do prostoty życia, słońca wpadającego przez okno, światła i cienia krzyżują się. Aby lepiej oddać naturalny smak w całej przestrzeni, wykorzystaj w pełni logiczny projekt, prosty i stylowy, humanistyczny komfort, podkreśl artystyczną atmosferę przestrzeni. Orientalny ton uroku, z niepowtarzalnym przestrzennym nastrojem. To kolejny wyraz wnętrza, jest naturalny, czysty, zmienny.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.