Magazyn Design
Magazyn Design
Rezydencja Prywatna

City Point

Rezydencja Prywatna Projektantka inspirowała się miejskim krajobrazem. Sceneria gorączkowej przestrzeni miejskiej została w ten sposób „rozszerzona” na przestrzeń życiową, którą charakteryzował projekt Metropolitan. Ciemne kolory zostały podkreślone światłem, aby stworzyć wspaniałe efekty wizualne i atmosferę. Przyjmując mozaikę, obrazy i grafiki cyfrowe na wieżowcach, wprowadzono do wnętrza wrażenie nowoczesnego miasta. Projektant położył duży nacisk na planowanie przestrzenne, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności. W rezultacie powstał stylowy i luksusowy dom, który był wystarczająco przestronny, aby pomieścić 7 osób.

Sztuka Instalacji

Inorganic Mineral

Sztuka Instalacji Zainspirowany głębokimi uczuciami do natury i doświadczeniem jako architekt, Lee Chi skupia się na tworzeniu unikalnych instalacji botanicznych. Zastanawiając się nad naturą sztuki i badając techniki twórcze, Lee przekształca wydarzenia życiowe w sformalizowane dzieła sztuki. Tematem tej serii prac jest zbadanie natury materiałów i sposobów ich rekonstrukcji poprzez system estetyczny i nową perspektywę. Lee uważa również, że zmiana definicji i rekonstrukcja roślin i innych sztucznych materiałów może sprawić, że naturalny krajobraz będzie miał emocjonalny wpływ na ludzi.

Krzesło

Haleiwa

Krzesło Haleiwa wplata ekologiczne rattany w zamaszyste krzywe i rzuca wyraźną sylwetkę. Naturalne materiały są hołdem dla rzemieślniczej tradycji Filipin, przerobionej na dzisiejsze czasy. W połączeniu lub jako element wyrazu, wszechstronność projektu sprawia, że krzesło dostosowuje się do różnych stylów. Tworząc równowagę między formą a funkcją, wdziękiem i siłą, architekturą i designem, Haleiwa jest tak samo wygodna, jak piękna.

Rebranding Firmy

Astra Make-up

Rebranding Firmy Siła marki tkwi nie tylko w jej zdolnościach i wizji, ale także w komunikacji. Łatwy w użyciu katalog pełen mocnych zdjęć produktowych; zorientowana na konsumenta i atrakcyjna strona internetowa, która zapewnia usługi on-line i przegląd produktów marki. Opracowaliśmy również język wizualny w przedstawianiu sensacji marki z modowym stylem fotografii i linią świeżej komunikacji w mediach społecznościowych, nawiązując dialog między firmą a konsumentem.

Krój Pisma

Monk Font

Krój Pisma Monk szuka równowagi między otwartością i czytelnością humanistycznych bezszeryfowych liter i bardziej uregulowanym charakterem kwadratu bezszeryfowego. Chociaż pierwotnie zaprojektowany jako czcionka łacińska, wcześnie zdecydowano, że potrzebuje szerszego dialogu, aby uwzględnić wersję arabską. Zarówno łacina, jak i arabski przedstawiają nam to samo uzasadnienie i ideę wspólnej geometrii. Siła równoległego procesu projektowania umożliwia obu językom zrównoważoną harmonię i wdzięk. Zarówno arabski, jak i łaciński współpracują ze sobą bezproblemowo, mając wspólne liczniki, grubość łodygi i zakrzywione kształty.

Lampa Robocza

Pluto

Lampa Robocza Pluton skupia się mocno na stylu. Jego kompaktowy, aerodynamiczny cylinder jest otoczony eleganckim uchwytem umieszczonym nad kątową podstawą statywu, co ułatwia precyzyjne ustawianie dzięki miękkiemu, ale skupionemu światłu. Jego forma została zainspirowana teleskopami, ale zamiast tego stara się skupić na Ziemi zamiast gwiazd. Wykonany w technologii druku 3D z tworzyw sztucznych na bazie kukurydzy, jest wyjątkowy nie tylko ze względu na zastosowanie drukarek 3D w sposób przemysłowy, ale także przyjazny dla środowiska.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.