Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Handlowa

Portugal Vineyards

Przestrzeń Handlowa Concept store Portugal Vineyards to pierwszy fizyczny sklep firmy specjalizującej się w winach online. Zlokalizowany w sąsiedztwie siedziby firmy, od strony ulicy i zajmujący 90m2, składa się z otwartego planu pozbawionego ścianek działowych. Wnętrze to oślepiająco biała i minimalna przestrzeń z cyrkulacją kołową - białe płótno, na którym portugalskie wino lśni i jest eksponowane. Półki są wykute w ścianach w nawiązaniu do tarasów winiarskich na 360-stopniowym immersyjnym doświadczeniu detalicznym bez lady.

Sztuka

Metamorphosis

Sztuka Zakład znajduje się w regionie Keihin Industrial na obrzeżach Tokio. Dym nieustannie unoszący się z kominów ciężkich fabryk przemysłowych może przedstawiać negatywny obraz, taki jak zanieczyszczenie i materializm. Jednak fotografie skupiały się na różnych aspektach fabryk, ukazując ich funkcjonalne piękno. W ciągu dnia rury i konstrukcje tworzą geometryczne wzory z liniami i teksturami, a skala na zwietrzałych obiektach tworzy atmosferę godności. Nocą obiekty zamieniają się w tajemniczą kosmiczną fortecę rodem z filmów science fiction z lat 80-tych.

Towarzyskie I Wypoczynkowe

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Towarzyskie I Wypoczynkowe Linie poziome i pionowe przecinają się, tworząc siatkę. Każda siatka jest platformą komunikacyjną, która jest jednocześnie źródłem koncepcji projektu batona whisky. Ze względu na oszczędność energii i ochronę środowiska projektantka w całym barze zastosowała energooszczędne lampy LED. Aby utrzymać jakość powietrza w barze, w projekcie przyjęto okna z północy na południe, które mogą zapewnić przepływ naturalnego powietrza.

Hala Wystawiennicza

City Heart

Hala Wystawiennicza Od architektury miasta po indeks, aby zrozumieć i zważyć równowagę projektu, ekspresja miasta skondensowana w trzech narożnych przestrzeniach, poprzez budowę i rozwój urbanistyczny w celu promowania przedsiębiorstw, perspektywę miasta i ludzi w zakresie zmiany miasta i jego cech miejskich oraz urbanistyki. składający się klimat w zamian za wyrażenie zrozumienia miasta przez projektanta, zobacz więcej przeszłości miasta, aby zobaczyć jego przyszłość.

Lampa Stołowa

Oplamp

Lampa Stołowa Oplamp składa się z ceramicznego korpusu i solidnej drewnianej podstawy, na której umieszczono źródło światła LED. Dzięki swojemu kształtowi, uzyskanemu poprzez połączenie trzech stożków, korpus Oplamp można obracać do trzech charakterystycznych pozycji, które tworzą różne rodzaje światła: wysoka lampa stołowa ze światłem ambientowym, niska lampa stołowa ze światłem ambientowym lub dwa światła ambientowe. Każda konfiguracja stożków lampy pozwala przynajmniej jednej wiązce światła na naturalną interakcję z otoczeniem architektonicznym. Oplamp został zaprojektowany i wykonany ręcznie we Włoszech.

Regulowana Lampa Stołowa

Poise

Regulowana Lampa Stołowa Akrobatyczny wygląd Poise, lampy stołowej zaprojektowanej przez Roberta Dabiego z Unform.Studio zmienia postawę statyczną i dynamiczną oraz postawę dużą lub małą. W zależności od proporcji między jego podświetlanym pierścieniem a trzymającym go ramieniem powstaje linia przecinająca lub styczna do okręgu. Po umieszczeniu na wyższej półce pierścień może wystawać poza półkę; lub przechylając pierścień, może dotknąć otaczającej ściany. Celem tej regulacji jest kreatywne zaangażowanie właściciela i zabawa źródłem światła w stosunku do innych otaczających go obiektów.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.