Magazyn Design
Magazyn Design
Butelka Wina

Gabriel Meffre

Butelka Wina Aroma tworzy tożsamość graficzną miski kolekcjonerskiej Gabriel Meffre, która obchodzi 80-lecie. Pracowaliśmy nad charakterystycznym projektem lat 30-tych tamtych czasów, symbolizowanym graficznie przez kobietę z lampką wina. Zastosowane kolorowe płyty są akcentowane przez tłoczenie i tłoczenie folią na gorąco, aby podkreślić kolekcjonerską stronę kolekcji.

Opakowanie Żywności

Chips BCBG

Opakowanie Żywności Wyzwanie dla realizacji opakowań chipowych marki BCBG polegało na wykonaniu serii opakowań adekwatnych do uniwersum znaku. Opakowania musiały być zarówno minimalistyczne, jak i nowoczesne, a jednocześnie mieć ten rzemieślniczy dotyk chipsów oraz tę przyjemną i sympatyczną stronę, która przywodzi na myśl postacie narysowane piórem. Aperitif to miła chwila, którą trzeba poczuć na opakowaniu.

Klatka Schodowa

U Step

Klatka Schodowa Schody U Step są utworzone przez połączenie dwóch kwadratowych profili skrzynkowych w kształcie litery U o różnych wymiarach. W ten sposób schody stają się samonośne pod warunkiem, że wymiary nie przekraczają progu. Wcześniejsze przygotowanie tych elementów zapewnia wygodę montażu. Pakowanie i transport tych prostych elementów są również znacznie uproszczone.

Klatka Schodowa

UVine

Klatka Schodowa Schody spiralne UVine są tworzone przez naprzemienne zazębianie się profili skrzynkowych w kształcie litery U i V. W ten sposób schody stają się samonośne, ponieważ nie wymagają słupka środkowego ani podpory obwodowej. Dzięki modułowej i wszechstronnej konstrukcji projekt zapewnia łatwość w produkcji, pakowaniu, transporcie i instalacji.

Szatnia

Sopron Basket

Szatnia Sopron Basket to profesjonalna drużyna koszykówki kobiet z siedzibą w Sopron na Węgrzech. Ponieważ są jedną z najbardziej utytułowanych węgierskich drużyn z 12 pucharami w mistrzostwach kraju i zajmującą drugie miejsce w Eurolidze, kierownictwo klubu zdecydowało się zainwestować w nowy kompleks szatni, aby mieć dość prestiżowy obiekt jak na klub, odpowiadający potrzebom gracza. lepiej, motywuj ich i promuj ich jedność.

Drewniany E-Rower

wooden ebike

Drewniany E-Rower Berlińska firma Aceteam stworzyła pierwszy drewniany e-rower, zadaniem było zbudowanie go w sposób przyjazny dla środowiska. Poszukiwanie kompetentnego partnera do współpracy zakończyło się sukcesem na Wydziale Nauki i Technologii Drewna Uniwersytetu Eberswalde na rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Pomysł Matthiasa Broda stał się rzeczywistością, łącząc technologię CNC i znajomość materiału drzewnego, narodził się drewniany E-Bike.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.