Magazyn Design
Magazyn Design
Regał

Amheba

Regał Organiczny regał o nazwie Amheba jest sterowany algorytmem, który zawiera zmienne parametry i zestaw reguł. Do odciążenia konstrukcji stosowana jest koncepcja optymalizacji topologicznej. Dzięki precyzyjnej logice układanki można ją rozłożyć i przenieść w dowolnym momencie. Jedna osoba jest w stanie przenosić elementy i montować konstrukcję o długości 2,5 metra. Do realizacji wykorzystano technologię produkcji cyfrowej. Cały proces był kontrolowany tylko w komputerach. Dokumentacja techniczna nie była konieczna. Dane zostały przesłane do 3-osiowej maszyny CNC. Efektem całego procesu jest lekka konstrukcja.

Sfera Publiczna

Quadrant Arcade

Sfera Publiczna Znajdujący się na liście zabytków arcade został przekształcony w zachęcającą obecność uliczną poprzez ustawienie odpowiedniego światła we właściwym miejscu. Ogólnie rzecz biorąc, oświetlenie otoczenia jest stosowane całościowo, a jego efekty są prezentowane hierarchicznie, aby uzyskać zróżnicowane wzorce światła, które wzbudzają zainteresowanie i sprzyjają zwiększonemu wykorzystaniu przestrzeni. Strategiczne uwzględnienie projektu i rozmieszczenia wiszącej funkcji dynamicznej zostało opracowane wspólnie z artystą, dzięki czemu efekty wizualne wydają się bardziej subtelne niż przytłaczające. Dzięki blaknięciu światła dziennego elegancka struktura jest podkreślona przez rytm elektrycznego oświetlenia.

Projektowanie Instalacji Artystycznych

Kasane no Irome - Piling up Colors

Projektowanie Instalacji Artystycznych Projekt instalacji tańca japońskiego. Japończycy od dawnych czasów gromadzili kolory, aby wyrazić święte rzeczy. Również ułożenie papieru w kwadratowe sylwetki zostało użyte jako rzecz reprezentująca świętą głębię. Nakamura Kazunobu zaprojektował przestrzeń, która zmienia klimat poprzez zmianę kolorów na różne kolory z takim motywem kwadratu „piętrzą się”. Panele unoszące się w powietrzu skupiające się na tancerzach pokrywają niebo nad przestrzenią sceniczną i przedstawiają wygląd światła przechodzącego przez przestrzeń, którego nie można zobaczyć bez paneli.

Projektowanie Instalacji Artystycznych

Hand down the Tale of the HEIKE

Projektowanie Instalacji Artystycznych Trójwymiarowa scenografia wykorzystująca całą przestrzeń sceniczną. Po omacku poszukujemy nowego tańca japońskiego, a to jest projekt sztuki scenicznej, który miał na celu idealną formę współczesnego tańca japońskiego. W przeciwieństwie do tradycyjnego tańca japońskiego dwuwymiarowa sztuka sceniczna, trójwymiarowy projekt, który wykorzystuje całą przestrzeń sceniczną.

Renowacja Hotelu

Renovated Fisherman's House

Renowacja Hotelu Hotel SIXX położony jest w wiosce Houhai nad zatoką Haitang w Sanya. Chińskie Morze Południowe znajduje się 10 metrów przed hotelem, a Houhai jest znany jako raj dla surferów w Chinach. Architekt przekształcił pierwotny trzypiętrowy budynek, który od lat służy lokalnej rodzinie rybaków, w hotel o tematyce surfingowej, wzmacniając starą strukturę i renowując przestrzeń wewnątrz.

Rozkładany Stół

Lido

Rozkładany Stół Lido składa się do małego prostokątnego pudełka. Po złożeniu służy jako schowek na drobne przedmioty. Jeśli podniosą boczne talerze, z pudełka wystają wspólne nogi, a Lido zamienia się w stolik do herbaty lub małe biurko. Podobnie, jeśli całkowicie rozłożą boczne płyty po obu stronach, przekształca się w duży stół, którego górna płyta ma szerokość 75 cm. Ten stół może być używany jako stół jadalny, szczególnie w Korei i Japonii, gdzie siedzenie na podłodze podczas posiłku jest powszechną kulturą.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.