Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Prywatny

Bbq Area

Dom Prywatny Projekt miejsca na grilla to przestrzeń, która umożliwia gotowanie na świeżym powietrzu i ponowne połączenie rodziny. W Chile miejsce na grilla znajduje się zwykle daleko od domu, jednak w tym projekcie jest częścią domu, łącząc go z ogrodem za pomocą dużych, świetlistych okien składanych, które pozwalają magii przestrzeni ogrodowej wpływać do domu. Cztery przestrzenie, przyroda, basen, jadalnia i kuchnia są połączone w unikalnym projekcie.

Cyfrowe Przepisy Na Media Społecznościowe

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Cyfrowe Przepisy Na Media Społecznościowe Firma Unilever Food Solutions zleciła kucharzowi-rezydentowi Heidi Heckmann (regionalnemu szefowi kuchni, Kapsztad), aby stworzyła 11 unikalnych receptur mieszanek przypraw z wykorzystaniem asortymentu Robertsons Spice Range. W ramach kampanii „Nasza podróż, Twoje odkrycie” pomysł polegał na stworzeniu unikalnych obrazów i projektów wykorzystujących te składniki w zabawnej kampanii na Facebooku. Co tydzień unikalne mieszanki przypraw szefowej kuchni Heidi były publikowane jako bogate w multimedia posty na płótnie na Facebooku. Każdy z tych przepisów jest również dostępny do pobrania na iPada ze strony UFS.com.

Oświetlenie I Nagłośnienie

Luminous

Oświetlenie I Nagłośnienie Luminous zaprojektowany, aby zaoferować ergonomiczne rozwiązanie oświetleniowe i system dźwięku przestrzennego w jednym produkcie. Ma na celu wywołanie emocji, które użytkownicy pragną odczuć, i wykorzystali połączenie dźwięku i światła, aby osiągnąć ten cel. System nagłośnieniowy opracowany na podstawie odbicia dźwięku i symulujący dźwięk przestrzenny 3D w pomieszczeniu bez konieczności okablowania i instalowania wielu głośników w całym pomieszczeniu. Jako lampa wisząca Luminous zapewnia bezpośrednie i pośrednie oświetlenie. Ten system oświetlenia zapewnia miękkie, jednolite i słabo kontrastowe światło, które zapobiega odblaskom i problemom ze wzrokiem.

Rower Elektryczny

Ozoa

Rower Elektryczny Rower elektryczny OZOa ma ramę o charakterystycznym kształcie litery `` Z ''. Rama tworzy nieprzerwaną linię, która łączy kluczowe elementy funkcjonalne pojazdu, takie jak koła, kierownica, siedzenie i pedały. Kształt „Z” jest zorientowany w taki sposób, że jego konstrukcja zapewnia naturalne wbudowane tylne zawieszenie. Oszczędność wagi zapewnia zastosowanie profili aluminiowych we wszystkich częściach. W ramę wbudowany jest wymienny akumulator litowo-jonowy.

Projektowanie Architektury Elewacji

Cecilip

Projektowanie Architektury Elewacji Projekt przegrody Cecilip dopełnia superpozycja poziomych elementów, która pozwala uzyskać organiczną formę wyróżniającą kubaturę budynku. Każdy moduł składa się z odcinków linii wpisanych w promień formowanej krzywizny. Kawałki wykorzystały prostokątne profile z anodowanego na srebrno aluminium o szerokości 10 cm i grubości 2 mm i zostały umieszczone na kompozytowym panelu aluminiowym. Po zmontowaniu modułu przednia część została pokryta stalą nierdzewną o grubości 22.

Sklep

Ilumel

Sklep Po prawie czterech dekadach historii sklep Ilumel jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych firm na Dominikanie na rynku mebli, oświetlenia i dekoracji. Najnowsza interwencja jest odpowiedzią na potrzebę powiększenia powierzchni wystawienniczych oraz zdefiniowania czystszej i bardziej przegubowej trasy, która pozwala docenić różnorodność dostępnych zbiorów.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.