Magazyn Design
Magazyn Design
Kompleks Jeździecki

Emerald

Kompleks Jeździecki Całościowe projekty architektoniczno-przestrzenne obraz jednoczący wszystkie sześć budynków ujawnia funkcjonalną tożsamość każdego z nich. Poszerzone elewacje aren i stajni skierowane na administracyjny rdzeń kompozytowy. Sześcioboczny budynek w postaci kryształowej siatki spoczywa w drewnianej ramie jak w naszyjniku. Trójkąty ścienne zdobione rozrzuconym szkłem jako szmaragdowymi detalami. Zakrzywiona biała konstrukcja podkreśla główne wejście. Siatka elewacji jest również częścią wewnętrznej przestrzeni, w której środowisko postrzegane jest przez przezroczystą sieć. Wnętrza kontynuują motyw drewnianych konstrukcji, wykorzystując skalę elementów do bardziej proporcjonalnej skali ludzkiej.

Orkiestra Głośnikowa

Sestetto

Orkiestra Głośnikowa Orkiestrowy zespół głośników grających razem jak prawdziwi muzycy. Sestetto to wielokanałowy system audio do odtwarzania indywidualnych ścieżek instrumentów w oddzielnych głośnikach z różnych technologii i materiałów dedykowanych do konkretnej obudowy dźwiękowej, między innymi z czystego betonu, rezonujących drewnianych płyt rezonansowych i ceramicznych rogów. Miksowanie utworów i części wraca do fizycznego miejsca słuchania, jak na prawdziwym koncercie. Sestetto jest orkiestrą kameralną nagrywanej muzyki. Sestetto jest produkowane bezpośrednio przez projektantów Stefano Ivana Scarascia i Francesco Shyam Zonca.

Kawiarnia

Perception

Kawiarnia Ta mała, ciepła, drewniana kawiarnia znajduje się na rogu skrzyżowania w cichej okolicy. Scentralizowana otwarta strefa przygotowawcza zapewnia czyste i bogate doświadczenie baristy dla odwiedzających wszędzie tam, gdzie siedzisko barowe lub stolik w kawiarni. Obiekt sufitowy zwany „drzewkiem cieniującym” zaczyna się od tylnej strony strefy przygotowań i obejmuje strefę klienta, tworząc całą atmosferę tej kawiarni. Daje odwiedzającym niezwykły efekt przestrzenny, a także staje się medium dla ludzi, którzy chcą zatopić się w myślach o smakach kawy.

Publiczne Krzesło Ogrodowe

Para

Publiczne Krzesło Ogrodowe Para to zestaw publicznych krzeseł ogrodowych zaprojektowanych w celu zapewnienia ograniczonej elastyczności na zewnątrz. Zestaw krzeseł, który ma wyjątkowo symetryczną formę i całkowicie odbiega od nieodłącznej wizualnej równowagi konwencjonalnego projektu krzeseł Zainspirowany prostym kształtem huśtawki, ten zestaw krzeseł ogrodowych jest odważny, nowoczesny i zachęca do interakcji. Oba z ciężkim dnem, Para A obsługuje obrót o 360 wokół podstawy, a Para B obsługuje obrót w obu kierunkach.

Stół

Grid

Stół The Grid to stół zaprojektowany z systemu kratowego inspirowanego tradycyjną chińską architekturą, w której rodzaj drewnianej konstrukcji o nazwie Dougong (Dou Gong) jest używany w różnych częściach budynku. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej, drewnianej konstrukcji, montaż stołu to również proces poznawania konstrukcji i przeżywania historii. Konstrukcja nośna (Dou Gong) jest wykonana z modułowych części, które można łatwo zdemontować w celu przechowywania.

Seria Mebli

Sama

Seria Mebli Sama to autentyczna seria mebli, która dzięki minimalistycznym, praktycznym formom i mocnemu efektowi wizualnemu zapewnia funkcjonalność, doznania emocjonalne i wyjątkowość. Inspiracja kulturowa zaczerpnięta z poezji wirujących kostiumów noszonych podczas ceremonii Sama jest reinterpretowana w jej projekcie poprzez grę geometrii stożkowej i technik gięcia metalu. Rzeźbiarska postawa serii łączy się z prostotą materiałów, form i technik produkcji, aby zaoferować funkcjonalność i korzyści estetyczne. Rezultatem jest nowoczesna seria mebli zapewniająca charakterystyczny akcent w pomieszczeniach mieszkalnych.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.